Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty – podejmij z nami wyzwanie #ZmieniamNaNaturalne

targi kosmetyków naturalnychŚwiąteczne i wyjątkowe wydanie popularnych targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty już 14-15 grudnia w Hali IASE przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu! Nie zabraknie najlepszych polskich producentów z całego kraju, ciekawych nowości, Waszych ulubionych produktów oraz intrygujących okazji!

Na pewno odnajdziecie idealne prezenty dla swoich bliskich! 12. edycja Natural Beauty to jedno z wydarzeń odbywających się w ramach Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150 wystawców.

Targi kosmetyków naturalnych – najlepszy prezent dla bliskiej osoby

Często nie mamy pomysłu na oryginalny i zaskakujący prezent dla bliskiej osoby. Podczas Targów Natural Beauty odnajdziesz wyjątkowe i atrakcyjne propozycje od rodzimych twórców. Większość kosmetyków tworzonych jest ręcznie, w małych rodzinnych manufakturach. Kupując ich produkty, masz świadomość najlepszej jakości kosmetyku, a tym samym wiesz, że wspierasz polską gospodarkę.

Pomaganie sobie i innym… to bardzo naturalne!

Targi kosmetyków naturalnych – podejmij z nami wyzwanie!

Jeśli do tej pory nie miałeś możliwości wypróbować naturalnych kosmetyków, lub Twoja półka ma ich zdecydowanie za mało – podejmij noworoczne wyzwanie #ZmieniamNaNaturalne.

Przed targami przejrzyj dokładnie swoją półeczkę z kosmetykami, zapoznaj się z etykietą. Jeśli jakiś składnik jest dla ciebie niezrozumiały, możesz sprawdzić go w internecie lub w popularnej aplikacji.

Jeśli produkt budzi Twoje negatywne uczucia, koniecznie zamień go na zdrowy i naturalny!

Zrób listę, które z nich najlepiej byłoby zastąpić czymś lepszym i eko, np. drogeryjny szampon możesz zastąpić takim bez SLS i w ekologicznym opakowaniu. Zacznij z nami zmieniać świat!

Targi kosmetyków naturalnych – niepowtarzalna okazja do rozmów na temat pielęgnacji

Jeśli do tej pory miałeś problem z doborem kremu do twarzy, kosmetyków do kąpieli czy włosów, targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty to idealna okazja do spotkania z ludźmi posiadającymi ogromną wiedze dotyczącą kosmetyków jak i ich składników. Bez problemu udzielą Ci cennych rad i wskazówek, polecą najlepsze kosmetyki, po które sięgniesz nie raz i na pewno będziesz polecać najbliższym!

Targi kosmetyków naturalnych – Zero Waste, także wśród kosmetyków

Jeśli jesteś miłośnikiem zdrowych i ekologicznych produktów, to koniecznie musisz pojawić się w weekend 14-15 grudnia na targach. Zero Waste to bardzo ważny i interesujący nurt, który przypomina nam o jakości produktów, ich składzie, ale także szczególną uwagę zwraca na nasze środowisko.

Wśród wystawców nie zabraknie prekursorów tej filozofii, którzy tworzą unikalne kosmetyki, na bazie specjalnie dopracowanych receptur tak, aby nie zanieczyszczać środowiska. Ważne dla nich są także opakowania, które nierzadko są stworzone z recyklingu lub naturalnych materiałów, np. trzciny.

Dołącz do wydarzenia i przyjdź na targi Natural Beauty. Wstęp bezpłatny!

www.facebook.com/events/543463423135648

www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
14-15 grudnia 2019 w godz. 11:00-18:00
Gdzie?
Hala IASE, Wrocław, ul. Wystawowa 1

W dniach 14 i 15 grudnia w Hali IASE odbędą się również inne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy, a na wszystkie wstęp jest bezpłatny:

Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting vol. 23 – oryginalne, niebanalne ubrania, biżuteria, dodatki i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/310401372957958

Xmas Market – festiwal prezentów – W tej części odnajdziecie nietuzinkowe i zaskakujące prezenty dla całej rodziny. Polskie marki, produkty hand made.

www.xmasmarket.pl

www.facebook.com/events/501339490455102

Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji – to prawdziwa gratka dla miłośników grafiki i sztuki.

www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/669921900198431

HYGGE Festiwal Szczęścia i Prezentów – wydarzenie inspirowane duńską filozofią szczęścia. Odnajdziecie niesamowite, ciepłe i rodzinne inspiracje na prezenty dla najbliższych.

www.hyggefestiwal.pl

www.facebook.com/events/710589819426401

Dzika Uczta Przedświąteczna – zlot restauracji, które zaoferują pyszności z całego świata, międzynarodowe spojrzenie na świąteczne dania i coś na wynos na wyjątkowy prezent lub świąteczny stół.

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/520401355184355

Strefa Warsztatów DIY

www.facebook.com/events/713660315789678

Organizatorzy: Natural Beauty, Fashion Meeting, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Xmas Market, Hygge Festiwal, Dzika Uczta

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany