Tampony z aplikatorem – Tampax Compak Pearl

tampony z aplikatoremTampony z aplikatorem to idealne rozwiązanie dla każdej z nas. Pomaga bowiem w komfortowej i higienicznej aplikacji w każdych warunkach. Takie są nowe Tampax Compak Pearl. Sprawdzą się na wyjazd pod namiot, odpoczynek nad brzegiem morza czy zabawa podczas letnich festiwali.

Tampony z aplikatorem: higiena i komfort użycia

Z myślą o zapewnieniu higieny i komfortu, co jest szczególnie ważne w czasie wakacyjnych wyjazdów, marka Tampax opracowała tampony Compak Pearl. Produkt pozwala cieszyć się swobodą zarówno na plaży jak i bawić bez ograniczeń w czasie letnich festiwali, niezależnie od otaczających okoliczności. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu aplikatorowi, który zapewnia łatwe i higieniczne użycie – za jednym kliknięciem! Dla osób, które jeszcze nie używały tamponów, lato to idealny czas, aby docenić ich zalety, zwłaszcza komfort i higienę.

Tampony z aplikatorem: Tampax Compak Pearl

Tampony Tampax Compak Pearl zapewniają wyjątkową higienę i wygodę użycia w każdej sytuacji. Zostały wyposażone w specjalny aplikator, który wystarczy raz kliknąć, aby był gotowy do użycia. Po aplikacji tampon delikatnie się rozszerza, dopasowując się do wnętrza kobiecego ciała, zapewniając w ten sposób pełną ochronę. Sznureczek ze specjalnym warkoczem daje dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem, a eleganckie kolorowe opakowanie każdego tamponu zapewnia dyskrecję w każdej sytuacji. Ochronna torebka jest bardzo wytrzymała, więc bez obaw możemy wrzucić tampon „luzem” do torebki.

Tampony Tampax Compak Pearl dostępne są w trzech wariantach o różnych stopniach chłonności:

  • Tampax Compak Pearl Regular, 8szt. – 7,99 zł
  • Tampax Compak Pearl Super, 18 szt. – 15,99 zł
  • Tampax Compak Pearl Super Plus, 18 szt. – 15,99 zł
Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany