Taft FULLNESS: żegnajcie cienkie, słabe włosy

kosmetyki taft

Teraz możesz mieć piękne, pełne objętości włosy – zupełnie jak ikona piękna i ambasadorka marki Taft – Heidi Klum. Nowa linia stylizacyjna Taft FULLNESS została stworzona dla kobiet, które marzą o naturalnej objętości i silnym utrwaleniu fryzury.

Formuła Taft FULLNESS, z biotyną zawartą w kompleksie Biotin&Boost, w widoczny sposób dodaje włosom objętości i struktury, zapewniając 48-godzinne utrwalenie. Dzięki nowej linii od Taft cienkie, słabe włosy przejdą do historii.

Nowa linia produktów do stylizacji Taft FULLNESS adresuje jeden z największych kobiecych problemów z włosami: aż 36% z nich skarży się bowiem na cienkie, pozbawione objętości włosy a 21% chciałaby uzyskać pełną objętości fryzurę. Nowa linia Taft FULLNESS to kompleksowe rozwiązanie stylizacyjne pod postacią lakieru do włosów, pianki i sprayu dodającego objętości, które umożliwia uzyskanie widocznie pełnej, idealnie utrwalonej fryzury. Teraz kobiety mogą na dobre zapomnieć o cienkich, pozbawionych objętości włosach.

INNE: Olejki na ratunek włosom

Oprócz formuły z kompleksem Biotin&Boost, której działanie widoczne jest gołym okiem, linia Taft FULLNESS urzeka kompozycją zapachową: fuzją zmysłowego aromatu brzoskwini, świeżej gruszki, dojrzałej śliwki i cytrusów z kwiatowymi nutami frezji i bzu, otoczonych subtelnym aromatem piżma.

Linia produktów Taft FULLNESS:

Taft FULLNESS lakier do włosów – cena: 14 zł (250 ml)

Taft FULLNESS spray nadający objętość – cena: 14 zł (150 ml)

Taft FULLNESS pianka – cena: 14 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany