SZMINKA SMOOTHED OVER

szminkaSzminka to atrybut kobiecości. Żaden makijaż nie może się bez niej obyć. Firma Arbonne proponuje aksamitne pomadki.

SZMINKA SMOOTHED OVER

To luksusowa, długotrwała i wygładzająca szminka, której udoskonalona formuła nadaje uczucie odżywienia i nawilżenia, ale ma również kojące właściwości balsamu. Nowoczesny kształt ułatwia gładkie nakładanie tej lśniącej formuły, nadając ustom soczysty i zachwycający wygląd.

W tym roku linia Szminek SMOOTHED OVER została wzbogacona o 4 nowe kolory: Orchid, Lily, Zinnia oraz Gladiola. Gama 16 odcieni doskonale łączy się kolorystycznie z konturówkami  i błyszczykami do ust Arbonne Makeup.

Nawilżająca baza zawiera skuteczne składniki roślinne, które nadają komfort oraz pełniejszy, delikatniejszy i bardziej miękki wygląd ust.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Nowa technika malowania ust

Wegańskie kosmetyki do ust

Co zawiera SZMINKA SMOOTHED OVER:

  • Kwas hialuronowy tworzy na skórze warstwę wspomagającą długotrwałe nawilżenie oraz zmniejsza widoczność drobnych i głębszych zmarszczek;
  • Peptydy nawilżają usta i nadają im optycznie pełniejszy wygląd;
  • Polimery tworzą hydro-lipidową warstwę nawilżającą, która wspomaga równomierne rozłożenie i trwałość kolorów;
  • Kompleks naturalnych wyciągów z arbuza (Citrullus lanatus), soczewicy (Lens esculenta) i jabłek (Pyrus malus) pomaga dostarczyć natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia, nadając ustom pełny wygląd;
  • Wyciąg z szarotki alpejskiej koi wysuszone usta dzięki swoim nawilżającym właściwościom.

SZMINKA SMOOTHED OVER to produkt testowany dermatologicznie, hipoalergiczny oraz wegański. Jej formuła została opracowana bez użycia glutenu i parabenów.

Cena: 102,00 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany