Szczotka IONIC BRUSH od KLAPP Cosmetics

szczotka do masażu

Szczotkowanie ciała na sucho – to masaż specjalną szczotą. Ma same zalety: ujędrnia skórę, zmniejsza cellulit, pobudza krążenie, redukuje stres i doskonale oczyszcza organizm z toksyn. Szczotkowanie ciała na sucho to przebój w USA, który zdobywa coraz większą popularność również w Europie.

Specjalna szczotka firmy KLAPP Cosmetics

Szczotka Ionic Brush od KLAPP Cosmetics wykonana jest z naturalnego włosia oraz z cyny połączonej z miedzią. Wystarczy jedynie 5 minut dziennie, aby zapewnić sobie dobre samopoczucie zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej. Ciekawi jesteście w czym tkwi jej moc? To proste: skóra ludzka powinna posiadać ujemne jony, jednak na skutek  min. ubioru z tworzyw sztucznych dochodzi do zmiany tego ładunku na dodatni.

WIĘCEJ: Suchy olejek kawiorowy firmy KLAPP

Dzięki zastosowaniu szczotki Ionic Brush, która wykonana jest z naturalnego włosia z delikatnym drutem z brązu po środku, w prosty i efektywny sposób dochodzi do zjawiska polaryzacji i zmiany ładunku dodatniego na ujemny. Łagodne bodźce mechaniczne aktywizują limfę i krążenie krwi w skórze. Złuszczony naskórek zostaje usunięty, a dodatkowo stymulowana jest odporność.

Liczy się systematyczność

Ważne jest, aby przy zabiegu szczotkowania zachować regularność. Masaż należy wykonywać długimi ruchami, siłę nacisku dostosowując do indywidualnego odczucia. Przy samym zaś masażu obowiązuje zasada ruchu z dołu ku górze, począwszy od stóp w kierunku łydek i ud. Masaż rąk rozpoczynamy od dłoni, następnie kierując się ku ramionom, aż do szyi. Brzuch masuje się delikatnymi ruchami kolistymi, podobnie jak skórę wokół piersi. Warto dokładnie wymasować pośladki oraz plecy, zachowując zasadę poruszania się w kierunku serca.

Cena: 198,00 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany