Szczoteczki Oral-B – super prezent pod choinkę

szczoteczki Oral-BSzczoteczki Oral-B mają rzesze fanów. Portfolio Oral-B oferuje produkty idealnie dopasowane do potrzeb – od najnowszych innowacji ze sztuczną inteligencją dedykowanych maniakom technologii, po zachwycające postaci Disneya, dzięki którym dzieci mogą cieszyć się z codziennego szczotkowania. Podaruj bliskiej osobie szczoteczkę elektryczną Oral-B z okrągłą główką!

Szczoteczki Oral-B – okrągła główka

Aby wybrać odpowiednią szczoteczkę do zębów, na początku należy zwrócić uwagę na kształt główki, ponieważ ma ona istotne znaczenie w walce z płytką nazębną. By skutecznie dbać o nasz uśmiech końcówka szczoteczki powinna dopasowywać się do kształtu każdego zęba i docierać do przestrzeni międzyzębowych.

Szczoteczki manualne, podobnie jak soniczne, mają podłużny kształt i wymagają dodatkowo znajomości specjalnej techniki szczotkowania, opierającej się na tzw. ruchu wymiatającym, który jest zdecydowanie bardziej wymagający przez co nie zawsze skuteczny. Tymczasem szczoteczki elektryczne z okrągłą główką, której kształt jest zainspirowany profesjonalnymi narzędziami dentystycznymi, otaczają ząb ze wszystkich stron, zapewniając dużo bardziej skuteczne czyszczenie.

Kolejnym ważnym aspektem przy wyborze szczoteczki jest wykorzystywana technologia. Najbardziej znaną jest technologia manualna, która – jak podkreślają dentyści – nie stanowi gwarancji prawidłowej higieny naszej jamy ustnej. Ze względu na poleganie w 100% na sile naszych rąk, nie ma wystarczającej częstotliwości ruchów umożliwiającej skuteczne usunięcie płytki nazębnej. Ponadto, używając szczoteczki manualnej, należy używać odpowiedniej techniki aby prawidłowo oczyścić zęby.

W szczoteczkach elektrcznych Oral-B wykorzystywana jest technologia 3D, która nie wymaga specjalnej techniki, aby szczotkować odpowiednio. Ruchy oscylacyjno-rotacyjne (10 500 na minutę) oraz pulsacyjne (48 000 na minutę) wykonają pracę za Ciebie i usuną więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna. Wystarczy jedynie stosować zasadę 3 na 1 – przyłożyć szczoteczkę na 3 sekundy do każdego zęba. Jak pokazują badania kliniczne, porównujące technologię soniczną z technologią 3D, technologia rotacyjno-oscylacyjno-pulsacyjna pozwala nie tylko na dokładniejsze usunięcie płytki nazębnej, ale również zmniejszenie zapalenia dziąseł.

Każdy z nas ma inne potrzeby oraz cele w zakresie zdrowia jamy ustnej, dlatego ważna jest również możliwość dopasowania szczoteczki do naszych indywidualnych oczekiwań. Marka Oral-B oferuje szeroki wybór wymiennych końcówek, które spełniają różne funcje, jak np. wybielanie czy ochrona dziąseł, które umożliwiają personalizację szczotkowania.

Szczoteczki Oral-B z myślą o najmłodszych

Szczoteczki elektryczne z okrągłą główką pomagają w kształtowaniu zdrowych nawyków już od trzeciego roku życia. Badania wykazały, że dzieci traktują swoją szczoteczkę do zębów jak zabawkę, zwłaszcza gdy znajdują się na niej postacie pobudzające wyobraźnię. Dlatego też marka Oral-B wprowadziła linię produktów z postaciami znanymi z filmów Disneya, takich jak: Auta, Kraina Lodu, Toy Story i Gwiezdne Wojny. Taki prezent nie tylko sprawi dziecku radość, ale też zadba o zdrowie jamy ustnej, które jest ważnym elementem ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia dziecka.

Dodatkowo, dzięki dedykowanej aplikacji, codzienne szczotkowanie staje się zabawą, która zachęca dzieci do mycia zębów przez zalecane przez dentystów dwie minuty w celu usunięcia płytki nazębnej. Dowiedziono, że 90% dzieci korzystających z aplikacji szczotkuje zęby dłużej! Aplikację Disney Magic Timer Oral-B można pobrać z serwisów App Store i Google Play. Wystarczy kupić dowolny produkt Oral-B Kids, pobrać aplikację i zeskanować produkt urządzeniem mobilnym, a filmowi bohaterowie ożyją na ekranie, odsłaniając przed najmłodszymi coraz to więcej możliwości nagradzając tym samym ich sumienną higienę.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia marka Oral-B przygotowała specjalne oferty promocyjne dla całej rodziny. Jeżeli szukacie prezentu, który zadba nie tylko o piękny ale i zdrowy uśmiech, warto rozejrzeć się za idealną szczoteczką Oral-B z okrągłą główką!

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany