Szczoteczki międzyzębowe CURAPROX

szczoteczki międzyzęboweSzczoteczki międzyzębowe CURAPROX – CPS prime – skutecznie, a zarazem delikatnie dostaną się nawet w najbardziej ciasne przestrzenie międzyzębowe. Wystarczy tylko jeden ruch: tam i z powrotem, aby Twoje zęby były w 100% czyste!

Delikatne szczoteczki międzyzębowe

Szczoteczki międzyzębowe CPS prime to jedne z najdelikatniejszych, najmniejszych, a jednocześnie najbardziej wytrzymałych szczoteczek na rynku. Wprowadzenie ich do codziennej higieny jamy ustnej przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych, chroni przed próchnicą, zapaleniem dziąseł, a także nieświeżym oddechem. Szczoteczki międzyzębowe CURAPROX choć malutkie, są nadzwyczaj skuteczne. A wszystko za sprawą dwóch czynników:

Wyjątkowo delikatne i sprężyste włókna docierają do wszystkich trudno dostępnych miejsc w przestrzeniach międzyzębowych. Dzięki tzw. „efektowi parasola”, czyli rozprężaniu się włókien w przestrzeniach międzyzębowych, szczoteczki czyszczą skutecznie, delikatnie i bez ryzyka uszkodzenia.

INNE: Wiesz co zjada twoje zęby

Opatentowany rdzeń CURAL jest wyjątkowo cienki i sztywny, co zapewnia wysoką jakość oraz trwałość szczoteczek CURAPROX CPS prime. Jego stożkowa konstrukcja zapobiega wyginaniu i łamaniu się. A z uwagi na brak zawartości niklu, szczoteczki są bezpieczne nawet dla alergików.

Aby optymalnie dopasować wielkość szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych, szczoteczki CPS prime dostępne są w aż 5 rozmiarach. Najlepiej, aby doborem odpowiedniego rozmiaru zajął się Twój dentysta. Wówczas nie pozostaje już Ci nic innego, jak używanie szczoteczki wieczorem przed lub po szczotkowaniu zębów. Wystarczy pojedynczy ruch tam i z powrotem i gotowe! Możesz się cieszyć zdrowym i czystym uśmiechem. Cena: 31 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany