Szczęśliwy związek – 9 symptomów które o tym świadczą

szczesliwy zwiazekKażdy marzy o tym, aby mieć szczęśliwy związek. Okazuje się jednak, że to wcale nie jest takie łatwe. Połączenie fizyczne jest w związku bardzo ważne, ale w parze z nim musi iść połączenie mentalnie, emocjonalnie i intelektualnie. Musimy osiągnąć harmonię na wszystkich tych poziomach, aby móc być w związku szczęśliwym.

Szczęśliwy związek to pokój w związku i w domu

Twój związek powinien być jak skała. Należy w nim szukać komfortu i spokoju. To z pewnością przeniesie się na dom. Jeśli zaś wyczujesz niepokój i zaczniesz żyć w stresie, z pewnością należy doszukiwać się problemów z partnerem.

Szczęśliwy związek to to, że jesteście niezależni

W związku ważne jest to, aby każdy z was miał swoich przyjaciół, marzenia, nadzieje i pragnienia.

Żadna ze stron nie może czuć się kontrolowana

Szczęśliwy związek to wzajemny szacunek

Jeśli nie masz szacunku dla partnera, to nie masz szacunku dla relacji między wami. Gdy zdarzają się konflikty, należy zrozumieć drugą stronę, a nie za wszelką cenę wygrać walkę.

Szczęśliwy związek jest wtedy, gdy intymność nie zamyka się tylko w sypialni

Istnieje wiele sposobów, aby połączyć się ze swoim partnerem nie tylko fizycznie w sypialni, ale na głębszych poziomach – duchowo, intelektualnie i emocjonalnie. Mając odpowiednią kombinację ich wszystkich nie musisz obawiać się o wasz związek.

Zobacz też:

Kochać czy to znaczy pożądać

Sprawdzone sposoby na bliskość

Ćwiczenie jogi z partnerem wzmocni wasze relacje

Szczęśliwy związek to taki, że nie zamartwiasz się stale, co robi twój partner

Kiedy jesteś w szczęśliwym związku, a twoje relacje z partnerem są zdrowe, nie martwisz się co on robi. Jesteś zbyt zajęta życiem, by zawracać sobie głowę drobiazgami.

Szczęśliwy związek to znaczy, że omawiasz problemy z partnerem, a nie z przyjaciółmi

Brak komunikacji to najgorszy grzech. Zamiast narzekać do znajomych, lepiej porozmawiać o problemach ze swoim partnerem i próbować razem go rozwiązać. Tak buduje się więź.

Szczęśliwy związek to taki, że jesteś w stanie wyobrazić siebie z partnerem za 30 lat

Większość ludzi będących w związku widzi wspólną przyszłość na krótko – kilka lat. Ślub, dzieci, które idą do przedszkola. A tak naprawdę chęć wspólnego zestarzenia się, chęć zobaczenia partnera za 20-30 lat daje szansę na długotrwałe bycie razem.

Szczęśliwy związek to, że nie myślałaś i nie myślisz o zmianie partnera

Największym błędem ludzi w związkach jest dopuszczanie myśli o zmianie partnera, jeśli cokolwiek nie idzie tak jak powinno.

Trzeba kochać bezwarunkowo

Szczęśliwy związek jest wtedy, gdy potraficie sobie wybaczać

Związek nigdy nie jest idealny, podobnie jak człowiek. Partnerstwo to nie tylko tęcze i motyle. Będą kłótnie, nieporozumienia i rozczarowania. Kluczem do szczęścia jest wspólna rozmowa, współczucie dla drugiej strony oraz chęć zrozumienia i wybaczenia.

Ocen: 8
2 komentarze
  1. Najbardziej ubawił mnie punkt, aby wyobrazić sobie partnra za 30 lat. ha, ha, ha. Mam bójną wyoraźnie, ale tego nie mogę sobie wyobrazić.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany