SZAMPON Z KERATYNĄ FIRMY JOANNA

szampon

Idealny dla włosów którym brakuje witalności, łamią się i kruszą. Aby takie włosy dobrze się rozczesywały warto sięgnąć po zestaw nowoczesnych kosmetyków regenerujących z keratyną Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Idealny do tego będzie szampon z kompleksem keratynowym.

Keratyna w szamponie

Keratyna jest niezwykle wytrzymałym białkiem, które stanowi podstawowy budulec włosa. Gdy go brakuje, włosy stają się porowate, łamliwe i w efekcie nie zachwycają swoim wyglądem.

Szampon zawiera innowacyjny kompleks keratynowy, które inteligentnie rozpoznaje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa, aby je wzmocnić i uzupełnić ubytki keratyny. Szampon ponadto znakomicie usuwa z włosów produkty do stylizacji i zanieczyszczenia, których nie brakuje w powietrzu. Dzięki temu włosy stają się zdrowe, mocne, błyszczące i miłe w dotyku. Poranne problemy z rozczesaniem włosów i ułożeniem fryzury przechodzą do historii!

WIĘCEJ: ODŻYWKA Z KERATYNĄ DO WŁOSÓW JOANNA

Szampon z keratyną Joanna polecany jest szczególnie posiadaczkom włosów zniszczonym przez szkodliwe czynniki zewnętrzne i nieodpowiednio wykonane zabiegi chemiczne. Dla wzmocnienia efektu regeneracji poleca się stosowanie całej serii z keratyną, w której skład oprócz szamponu wchodzi także odżywka do spłukiwania i odżywka w sprayu.

Ceny: ok. 7 zł (200 ml); 9,20 zł (400 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany