Szampon NIVEA MEN 2w1 WŁOSY + BRODA!

NIVEA MENNIVEA MEN przedstawia proste i skuteczne rozwiązanie. Pierwszy szampon 2w1 WŁOSY + BRODA, który troszczy się nie tylko o włosy na głowie ale i o… zarost! Idealny dla każdego mężczyzny.

NIVEA MEN – niech każdy poranek stanie się prostszy

Współczesny świat to wyzwania. Praca, hobby, czas dla bliskich, stres, wysiłek fizyczny, często niedostateczna ilość snu. Nie ma mowy o kompromisach. Właśnie dlatego codzienna pielęgnacja powinna być szybka, skuteczna a zarazem delikatna. Jeszcze niedawno większość mężczyzn goliła się „na gładko”. W ostatnich latach  ta tendencja się odwraca. Dlatego NIVEA, wprowadzając nowy szampon 2w1 WŁOSY + BRODA, wychodzi mężczyznom naprzeciw sprawiając, że każdy poranek rozpocznie się prosto i przyjemnie.

NIVEA MEN – skutecznej ochrony włosów i zarostu

Specjalna formuła szamponu NIVEA MEN 2w1 WŁOSY + BRODA z linii Protect & Care przeznaczona do włosów i zarostu wzbogacona jest o aloes oraz proteiny mleka, które łagodnie oczyszczają i odżywiają. Jednocześnie chronią i intensywnie nawilżają. Sprawiają, że włosy i zarost staną się miękkie i pełne blasku. Szampon NIVEA MEN 2w1 WŁOSY + BRODA zapewnia skuteczną, niezwykle komfortową pielęgnację i oczyszczanie w jednej delikatnej formule. Powoduje, że włosy stają się widocznie zdrowsze, silniejsze i gładsze, a zarost miękki i odżywiony.

  • Wzbogacony o aloes i proteiny mleka.
  • Chroni włosy przed przetłuszczaniem się i utratą
  • Pielęgnuje włosy i brodę.
  • Odpowiedni do codziennego stosowania.

Cena: 13,99 zł (400 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany