Szampon na wypadanie włosów DERMENA

szampon na wypadanie włosówSzampon na wypadanie włosów to podstawowy kosmetyk, gdy mamy słabe włosy. Warto wybrać takie, który hamuje ich wypadanie. Taki właśnie jest szampon dermena.

SZAMPON dermena dzięki zastosowaniu opatentowanej molekuły Regen7 wzmacnia włosy, hamuje ich wypadanie i stymuluje odrastanie. Chroni skórę głowy przed powstawaniem podrażnień. Dodatek wysokiej jakości składników sprawia, że szampon dokładnie myje skórę głowy i znakomicie pielęgnuje włosy. Po jego zastosowaniu włosy stają się mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalna równowagę.

Szampon na wypadanie włosów DERMENA – wskazanie i działanie

Szampon powinni stosować, ci, którzy mają osłabione i nadmiernie wypadające włosy. Szampon łagodzi podrażnienia skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów. Produkt pielęgnacyjny jest polecany również po zakończonej chemioterapii

SZAMPON dermena hamuje wypadanie włosów i stymuluje odrastanie włosów. Wzmacnia je i chroni skórę przed powstawaniem podrażnień. Zmniejsza przetłuszczanie się włosów, dokładnie myje skórę głowy i znakomicie pielęgnuje włosy. Nie obciąża włosów.

Najlepsze efekty osiąga się stosując SZAMPON dermena w standardowym, codziennym zabiegu mycia włosów. Szampon przeznaczony jest do użycia ciągłego. Skuteczność SZAMPON dermena została potwierdzona w badaniach dermatologicznych. Pierwsze efekty widoczne są już po 3-4 tygodniach codziennego stosowania.

Cena: ok. 28 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany