Szampon do włosów blond PURPLE SHAMPOO – nowość Elseve Color Vive!

szampon do włosów blondSzampon do włosów blond jest ważny, aby cieszyć się chłodnym, platynowym blondem tuż po koloryzacji! Włosy blond potrzebują wyjątkowej pielęgnacji. Nie tylko dokładnego odżywienia, ale także pomocy w utrzymaniu właściwej tonacji koloru. Co zrobić by kolor tuż po umyciu włosów był jak po wizycie u fryzjera? Wystarczy jeden produkt! Purple Shampoo.

Szampon do włosów blond – fioletowa siła

Purple Shampoo to produkt, który już po jednym myciu pozwoli Ci pozbyć się niechcianych żółtych lub miedzianych refleksów, ochładzając kolor co najmniej o jeden odcień. Filtr UV zawarty w szamponie chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca i zanieczyszczeniami. Dlaczego fiolet? Bo stojąc po przeciwnej stronie żółtego na palecie barw – najlepiej niweluje żółte i pomarańczowe refleksy. Fioletowe pigmenty są skutecznym rozwianiem, które pozwala powstrzymać ten proces i utrzymać wymarzony kolor na dłużej!

Szampon do włosów blond – purple Shampoo

Zachwycający efekty w zaledwie 3 krokach!

  1. Stosuj Purple Shampoo raz w tygodniu, na przemian z szamponem ochronnym Elseve Color-Vive
  2. We włosy rozjaśnione, blond i siwe wmasuj dokładnie szampon przez 1-3 minuty. W przypadku włosów ciemnych z pasemkami – wydłuż ten czas do 5 minut.
  3. Starannie spłucz letnią wodą

Dzięki natychmiastowemu działaniu ELSEVE PURPLE SHAMPOO, możesz zobaczyć efekt już po pierwszym użyciu. Żółte refleksy zostają zastąpione chłodniejszymi odcieniami, przez co kolor wygląda jak zaraz po koloryzacji. Dodatkowo szampon pomaga chronić kolor przed promieniami UV. A to wszystko bez ryzyka przesuszenia włosów.

Cena: 14,99 zł(200 ml)

Ocen: 29
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany