Szampon chroniący kolor włosów OKARA COLOR RENE FURTERER

szampon chroniący kolor włosówSzampon chroniący kolor włosów, to bardzo ważny kosmetyk. Dzięki niemu włosy nie blakną. Są wypielęgnowane i odpowiednio odżywione. A łagodna i naturalna baza myjąca, która nie zawiera siarczanów tworzy lekką pianę i delikatnie oczyszcza farbowane włosy. Blask i intensywność koloru zostają zachowane. Do częstego stosowania.

Szampon chroniący kolor włosów – naturalne składniki

Specjalna formuła szamponu zawiera NATURALNY WYCIĄG Z OKARY, znany ze swoich właściwości regeneracyjnych. Naturalny wyciąg z okary pomaga odbudować STRUKTURĘ WŁOSA i przywrócić PEŁNĄ KONTROLĘ nad włosami. Dzięki dużej zawartości AMINOKWASÓW, w tym metioniny i cysteiny, zbliżonych pod względem właściwości do keratyny zawartej we włosach, skutecznie odbudowuje włókno włosa. NATURALNY WYCIĄG Z OCZARU WIRGINIJSKIEGO utrwala kolor.

Liście tego krzewu, który jest uprawiany w południowo-zachodniej Francji, są WYJĄTKOWO BOGATE W TANINY. Dzięki nim wyciąg z oczaru wirginijskiego ma właściwości wiązania barwników z keratyną włosa, a tym samym utrwalenia pigmentu w warstwie korowej włosa. Dla bardziej skutecznej ochrony koloru formuły mają KWAŚNY ODCZYN PH, który pomaga szczelnie zamknąć łuski włosa, chroniąc w ten sposób włosy przed wypłukiwaniem pigmentu i podkreślając ich naturalny blask.

Cena: 47,97 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany