System wybielający zęby Rapid White

zęby

Mamy 11 sekund aby oczarować rozmówcę. Ważne jest więc pierwsze wrażenie. Uśmiech to niezbędny element, który pozwala nam poczuć się pewniej w każdej sytuacji. System wybielający Rapid White to nowy, prosty sposób na ekspresowe wybielanie w domowym zaciszu.

Przy pierwszym spotkaniu to nie makijaż, ani perfumy, a właśnie uśmiech jest najważniejszy – potrafi być hipnotyzujący i przyciągnąć niejedno spojrzenie. Spontaniczny i szczery jest zaraźliwy i nastraja innych pozytywnie, a do tego sprawia, że wyglądamy bardziej atrakcyjnie. Jednym z najczęściej spotykanych rodzajów jest tzw. uśmiech szeroki, który nie tylko odsłania górne zęby, ale również czubki dolnych. Często jednak ich stan nie jest zadowalający, dlatego staramy się ukrywać je pod stłumionym uśmiechem, unosząc delikatnie kąciki ust i zaciskając mocno wargi. Jest to szczególnie niekomfortowe w sytuacji, gdy chcemy zrobić dobre wrażenie na swoim pracodawcy, czy poflirtować z nowo poznaną osobą. Naturalny, piękny uśmiech, który dodaje nam pewności siebie, to klucz do sukcesu.

Szybkie wybielanie zębów

Dla wielu osób wybielanie zębów kojarzy się głównie z kosztownymi zabiegami wykonywanymi w gabinecie stomatologicznym. Jeśli jednak wśród codziennych obowiązków nie mamy na to czasu, a potrzebujemy ekspresowego rozjaśnienia, warto sięgnąć po system wybielający Rapid White. Ten domowy sposób pozwoli osiągnąć widoczne efekty już po 5. dniach stosowania.

WIĘCEJ: Zaskakujące sposoby na bielsze zęby

System wybielający Rapid White to elastyczne i przezroczyste paski o smaku mięty, które rozjaśniają zęby, usuwają przebarwienia, a także odświeżają oddech. Dzięki innowacyjnej technologii samorozpuszczania system wybielający Rapid White to szybka i bezpieczna metoda bez wykorzystania nadtlenku wodoru.

Cena: 69,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany