Świece zapachowe – niezwykłe otulenie dla zmysłów i relaks dzięki KLAREKO

świece zapachoweŚwiece zapachowe uwielbiamy. Na rynku pojawiły się naturalne sojowe woski zapachowe i pachnące świecidła. Wprowadziła je firma KLAREKO. Nadadzą one wnętrzu niepowtarzalny aromat, jednocześnie ocieplając klimat. To zmysłowe „must have” tegorocznego sezonu jesienno-zimowego! I cudownie relaksują.

Naturalne, stopniowo uwalniające swój aromat sojowe woski KLAREKO skutecznie budują niepowtarzalny i zmysłowy klimat. Pozwalają stworzyć scenerię, w której można się w pełni zrelaksować, a także ukoić wszystkie zmysły. A Świecidło KLAREKO nie jest kolejną świecą sojową. To wyjątkowe ręcznie zrobione świece zapachowe, które nadają niepowtarzalny, ciepły klimat i aromat wnętrzu.

Świece zapachowe – działanie

Ręcznie robione woski i świece zapachowe zawierają tylko i wyłącznie naturalne olejki eteryczne, które delikatnie wypełniają wnętrze niezwykle otulającym aromatem. W tym sezonie sprawdzą się rozgrzewające, korzenne aromaty cynamonu i goździków, przynoszący ukojenie zapach lawendy lub dodająca energii mięta – o tej porze roku również potrzebujemy aromatycznego pobudzenia. Podgrzewany wosk uwalnia swój zapach nawet przez 10 godzin, a świeca pali się aż 55 godzin, nie wydzielając przy tym żadnych substancji toksycznych.

Świece zapachowe – relaks

Sojowe świece zapachowe KLAREKO można używać na wiele sposobów. Najpopularniejszy to podgrzewanie wosku w kominku zapachowym. Ale to nie jedyne jego zastosowanie! Można także po prostu położyć wosk na spodku lub w małej misce, albo postawić otwarty słoiczek. Wówczas wosk przez długi czas będzie uwalniał skrywane w sobie aromatyczne olejki. Dodatkowo, wkładając pachnący wosk do szafy czy garderoby, skutecznie zadbamy o świeżość ubrań.

Świece zapachowe – właściwości

  • ręcznie wykonane
  • pachną wyłącznie naturalnymi olejkami eterycznymi
  • nie zawierają i nie wydzielają żadnych toksycznych substancji
  • wosk i olejki eteryczne
  • rozgrzany wosk nie parzy skóry
  • rozlany wosk łatwo można usunąć z tkanin i mebli
  • zużyty wosk można wykorzystać ponownie np. dokładając do świecy zapachowej
Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany