Sutricon – plastry na blizny

plastry-na-blizny

Blizny to problem nie tylko medyczny ale i estetyczny. Nie zwracamy na nie uwagi, do momentu kiedy stają się naszym problemem. Sutricon to rewelacyjny plaster na stare i świeże blizny.

Warto i można leczyć blizny

Wiele osób lekceważy blizny powstałe u dzieci. To błąd, gdyż dzieci w okresie dojrzewania lub później jako osoby dorosłe zwracają uwagę na przerosłe blizny, gdy ich leczenie jest już dużo bardziej kłopotliwe. Nowe technologie co prawda pozwalają rozjaśnić i wygładzić stare blizny, lecz najlepsze efekty przynosi terapia blizn świeżych. Pamiętajmy o tym zwłaszcza jesienią, gdy wiele osób doznało różnego rodzaju urazów podczas wakacji. Nie zapominajmy też o osobach, które przeszły operację. Zdrowie oczywiście najważniejsze, ale wygląd naszego ciała jest dla wielu z nas niezwykle ważny i ma wpływ na nasze samopoczucie i aktywność niezależnie od wieku.

Innowacyjne silikonowe plastry Sutricon zmniejszają widoczność blizny, rozjaśniają i wygładzają bliznę. Plastry Sutricon przeznaczone są do stosowania w leczeniu wszystkich rodzajów starych i świeżych blizn u dorosłych i dzieci. Zapobiegają nieprawidłowemu bliznowaceniu ran zamkniętych. Wspomagają leczenie blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych, pourazowych. Skuteczność i bezpieczeństwo silikonu zostały potwierdzone w badaniach klinicznych. Pozwalają „oddychać” skórze. 95% osób stosujących terapię plastrami Sutricon potwierdziło ich skuteczność. Cienki i przezroczysty plaster zapewnia wygodę i jest prawie niewidoczny na skórze.

Nowość: plastry Sutricon dla dzieci z nadrukami imitującymi tatuaże są niezwykle chętnie noszone przez dzieci, co sprawia, że leczenie blizn tym sposobem jest przyjemniejsze i łatwiejsze do przeprowadzenia.

Cena: 69 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany