Suplement diety na stawy, kolana i biodra – Laurosept Q73

suplement diety na stawy, kolana i biodraNa rynku pojawił się suplement diety na stawy, kolana i biodra. To bezpieczny i naturalny olejek Lurosept Q73. Warto po niego sięgnąć, aby skutecznie usprawniać cały układ kostno-stawowy i przeciwdziałać pogłębianiu się dokuczliwych problemów – bez negatywnego wpływu na resztę swojego ciała.

Na kondycję układu kostno-stawowego ogromny wpływ ma tryb życia. Wielu z nas – szczególnie osoby w tzw. jesieni życia – jest mało aktywnych fizycznie. Lecz coraz częściej problem z układem ruchu dotyka też osób młodych, aktywnych, uprawiających sporty, narażonych nie tylko na zwichnięcia i urazy mechaniczne, ale również przeciążenia układu kostno-stawowego.

Problem bardzo często dotyka też osób z nadwagą, najbardziej podatnych na osłabienia np. torebki stawowej, przez co ta zużywa się szybciej. Jej szybkie zużywanie sprawia, że kości ocierają się o siebie w czasie ruchu, co powoduje silny dyskomfort. Bagatelizowane dolegliwości powoduje jego pogłębianie aż do chwili, gdy problem jest już tak duży, że ogranicza prawidłową ruchomość stawów i uniemożliwia normalną sprawność fizyczną.

Suplement diety na stawy, kolana i biodra – działanie

LauroseptQ73 to suplement diety w którym znajduje się 100 proc naturalnych składników. Jest to innowacyjna formuła połączenia olejku laurowego i kurkumowego, zawiera aż 55 substancji biologicznie aktywnych. Działa bardzo korzystnie: odżywia oraz wspomaga stawy i cały układ ruchu. Ma właściwości rozgrzewające i odprężające. Zażywanie liści laurowych i kurkumy w postaci olejku, a nie kapsułek lub tabletek, jest bardziej korzystne, gdyż wchłanianie jego aktywnych substancji zaczyna się już w ustach.

Suplement diety na stawy, kolana i biodra – stosowanie

Stosujemy tylko 4-6 kropli dwa do czterech razy dziennie, rozcieńczając je i mieszając w 1/3 szklanki wody, herbaty lub soku. Dobre rezultaty daje rozcieńczanie w maślance, jogurcie lub kefirze, serku homogenizowanym albo przetartej zupie.

W czasie stosowania suplementu diety Laurosept Q73 należy zwiększyć ilość spożywanych płynów. Zaleca się też spożywanie kefiru, jogurtu, maślanki lub kapusty kiszonej, aby wzmocnić florę jelitową.

Suplement diety stosujemy tylko w postaci rozcieńczonej. Nie stosujemy u kobiet w ciąży, matek karmiących ani dzieci. Osoby ze skłonnością do alergii powinny przed rozpoczęciem terapii skonsultować się ze swoim lekarzem.

Cena: 31 zł (10 ml); 47 zł (30 ml); 83 zł (100 ml)

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany