Super olej: DuoLife RegenOil Liquid Gold

super olejSuper olej – każdy chciałby go mieć. Zdrowa dieta, bogata w niezbędne witaminy jest jednym z najważniejszych czynników, które wpływają znacząco na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Stwierdzenie „ jesteś tym co jesz” w dzisiejszych czasach nabiera nowego znaczenia.

Super olej – DuoLife RegenOil Liquid Gold

Firma DuoLife wyszła naprzeciw temu wyzwaniu i zdecydowała się stworzyć innowacyjny produkt DuoLife RegenOil Liquid Gold – skomponowany na bazie starannie wyselekcjonowanych 13 olejów   roślinnych, tłoczonych na zimno z dodatkiem witaminy K2MK7 oraz D3  pozyskanych z naturalnych źródeł.

Ten innowacyjny produkt to coś więcej niż suplement diety! To źródło naturalnych składników zamkniętych w butelce DuoLife RegenOil Liquid Goldbez zastosowania jakichkolwiek substancji konserwujących, a także wykluczając zawartość produktów genetycznie modyfikowanych.

Skład: olej słonecznikowy, olej lniany, olej kukurydziany, olej słonecznikowy z ekstraktem z owoców rokitnika, olej konopny, olej z owoców włoskich, olej słonecznikowy z ekstraktem z owoców dzikiej róży, olej z kiełków pszenicy, olej z pestek winogron, olej z nasion sezamu, olej z nasion ostropestu, olej z orzechów macadamia, olej z orzechów cedrowych, naturalna witamina K2 MK7 (menachinon) pozyskana z ekstraktu z natto, naturalna witamina D3 (cholekalcyferol) pozyskana z porostów.

5.0
01
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany