Super na suchy kaszel – syrop Supremin Max

supremin na kaszel

By szybko uporać się z problemem uporczywego, suchego kaszlu, warto działać z większą mocą. Syrop Supremin MAX – już dostępny w aptekach.

Jak wskazują badania instytutu Millward Brown z września 2016 r., przeprowadzone na zlecenie firmy Teva, prawie dwie trzecie Polaków deklaruje, że potrafi rozpoznać u siebie rodzaj kaszlu. Nieco trudniej jest im rozpoznać go u dzieci. Aż 67% naszych rodaków uważa suchy kaszel za najbardziej uciążliwy, w tym szczególnie podczas snu (69% ankietowanych). Respondenci pytani o najważniejszą cechę leku podkreślają, że kluczowa jest dla nich skuteczność – rozumiana jako szybkie działanie, zapewniające dobre samopoczucie i powrót do zdrowia. Tego zdania jest co trzeci badanych.

Suchy kaszel należy po pierwsze zwalczać, podając leki przeciwkaszlowe – hamujące odruch kaszlu
i łagodzące jego objawy. Można działać również wspomagająco – nawilżając błony śluzowe gardła i krtani. Dodatkowo należy pamiętać o regularnym przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów oraz inhalacjach.

INNE: Skuteczne sposoby na suchy kaszel

Supremin MAX to lek na suchy kaszel dla całej rodziny, który można stosować u dorosłych i dzieci po ukończeniu 2 roku życia. Badania potwierdziły, że zmniejsza kaszel u 97% pacjentów. Dzięki zwiększonej ilości substancji czynnej (butamirat) szybko się wchłania i hamuje męczący kaszel oraz delikatnie rozkurcza mięśniówkę oskrzeli. To również bezpieczny i nieuzależniający lek, pozbawiony kodeiny. Można go stosować również w przypadku osób cierpiących na astmę.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany