Suchy szampon Ultra fresh CLASSIC Joanna

suchy szamponSuchy szampon nie kojarzy się już tylko z wakacyjną kosmetyczką i awaryjnym rozwiązaniem, po które sięgamy od czasu do czasu. Używamy go codziennie. Dlaczego? Bo nie mamy już ani czasu, ani ochoty na poranne mycie i misterne układanie fryzury. Suchy szampon idealnie wpisuje się w coraz szybsze tempo naszego życia.

Lekki i poręczny, jak dezodorant, bez problemu mieści się w każdej torebce. Dzięki niemu odświeżysz fryzurę wszędzie, bez użycia wody i tracenia czasu na suszenie włosów. Czy można chcieć więcej? Można! Na przykład, żeby suchy szampon nie obciążał włosów i nie pozostawiał na nich białych śladów. To do niedawna uznawano za największe mankamenty tego typu preparatów. Ekspertom z marki Joanna udało się je wyeliminować. Doświadczenie czyni mistrza. Oto on!

Suchy szampon do zadań specjalnych

Formułę suchego szamponu Ultra fresh CLASSIC stworzono na bazie skrobi ryżowej, która skutecznie absorbuje nadmiar sebum, zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy, a przy tym nie obciąża włosów i z łatwością się z nich wyczesuje, nie pozostawiając białych śladów. Po „myciu” fryzura błyskawicznie odzyskuje utraconą objętość, a włosy są przyjemnie miękkie i gładkie w dotyku. To nie wszystko!

Z doświadczenia ekspertów Joanny wynika, że do suchych szamponów sceptycznie nastawione są szczególnie brunetki. Dlatego stworzono dla nich specjalną wersję! Suchy szampon Ultra fresh BRĄZOWY. Zawartą w nim skrobię ryżową zabarwiono ciemnymi pigmentami, które dodatkowo podkreślają kolor włosów. I jednocześnie są gwarancją, że szampon po wyczesaniu nie zostawi na nich nieestetycznych białych smug. Proste, a jakże skuteczne.

Suchy szampon – jak go stosować

Bez względu na kolor włosów, obu wersji mogą używać weganki i wegetarianki. Szampony nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Co jeszcze je łączy? Obłędnie owocowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach i sprawia, że szybki rytuał oczyszczania jest jednocześnie chwilą przyjemności.

Ale uwaga! Aby efekty pielęgnacji szamponem były tak spektakularne, jak deklaruje producent, warto dokładnie przeczytać instrukcję obsługi i właściwie używać produktu. Należy mocno wstrząsnąć i rozpylić szampon u nasady włosów z odległości ok. 20-30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasowywać go w skórę głowy i włosy, a następnie rozczesać je dokładnie i ułożyć jak zwykle.

Cena: ok. 12 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany