SUCHY SZAMPON MACADAMIA OIL BIOELIXIRE

suchy szampon

To doskonały kosmetyk do włosów. Już w ciągu 1 minuty włosy staną się lekkie i pachnące. Zwiększy się ich objętość, co ułatwi ich układanie.

Sekretem skuteczności nowej linii BIOELIXIRE jest formuła oparta na synergicznym połączeniu składników aktywnych. Produkty gwarantują podwójny efekt: natychmiastową optyczną poprawę struktury włosów, poprzez ich wygładzenie i nadanie blasku oraz długotrwałą i dogłębną rewitalizację.

Szampon z kolagenem

Formułę kosmetyków oparto na kolagenie, który podobnie jak w przypadku skóry, także w strukturze włosa, odpowiada za ich dobrą kondycję: elastyczność i sprężystość. Udowodniono ponadto, że kolagen pełni jeszcze jedną bardzo istotną funkcję – jest w dużej mierze odpowiedzialny za blask. Działa jak lustro: pochłania światło, a następnie je odbija i rozprasza, nadając zarówno skórze, jak i włosom młodzieńczy wygląd i lśnienie.

WIĘCEJ: Kosmetyki do włosów z kolagenem – Bioelixire

W synergii z kolagenem pozostaje olejek makadamia bogaty w kwas oleopalmitynowy i witaminę E. Doskonale się wchłania i skutecznie pobudza zdolności regeneracyjne skóry głowy, wpływając tym samym na poprawę nawilżenia włosów. Działa ochronnie na kolor i zapobiega jego blaknięciu.

Cena: ok. 20 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany