Suche włosy potrzebują Linii Extreme 3 Huiles

suche wlosySuche włosy potrzebują szczególnej pielęgnacji. Trzeba szybko przywrócić im blask i je zregenerować. Kosmetyki DESSANGE Professional Hair Luxury to potrójna moc olejków dla włosów bardzo suchych i uwrażliwionych, poddawanych wielu zabiegom fryzjerskim. To nowa marka na polskim rynku.

Produkty DESSANGE Professional Hair Luxury powstały w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających włosów. W portfolio marki znajduje się między innymi linia stworzona dla włosów suchych, uwrażliwionych oraz poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji – Extreme 3 Huiles. Gama zainspirowana technikami regeneracji włosów stosowanymi w salonach fryzjerskich zapewni włosom odżywienie i ochronę. Formuła produktów oparta jest na bazie trzech dobroczynnych olejków: arganowego, kameliowego oraz pracaxi. Ich połączenie doskonale pielęgnuje włosy, nadając im gładkość i wytworny blask. Po zastosowaniu włosy stają się przyjemnie miękkie i pełne witalności.

Suche włosy: co zawiera seria Extreme 3 Huiles

– Szampon odżywczy do włosów suchych, uwrażliwionych, poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji. Cena: 24,99 zł (250 ml)

– Maska rewitalizująca i wygładzająca do włosów suchych, uwrażliwionych, poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji.
Cena: 24,99 zł (250 ml)

– Olejek wygładzający i odżywczy do włosów suchych, uwrażliwionych, poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji. Chroni włosy podczas stylizacji przed temperaturą do 230°C. Cena: 39,99 zł (125 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany