SUCHA SKÓRA LUBI OLEJEK ARGANOWY

sucha skóraSucha skóra daje uczucie ściągnięcia i dyskomfort. W takim stanie potrzebuje ukojenia i komfortu. Sięgnij po ultra-nawilżający kosmetyk firmy Galenic.

Confort Suprême to linia będąca połączeniem wiedzy i doświadczenia Twórców marki Galénic. Skierowana do kobiet w każdym wieku i z każdym typem skóry, odpowiada na problem stałego lub  okresowego uczucia jej ściągnięcia, wywołanego przez niskie i wysokie temperatury, klimatyzację czy menopauzę. Wyjątkowe formuły kolekcji, które powstały w oparciu o fundamenty linii Galénic Argane, to kosmetyki o świeżej i lekkiej konsystencji, przywracające komfort i elastyczność, bez pozostawiania tłustej warstwy na skórze.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

4 kroki aby ukoić suchą skórę

Lepsza dla suchej skóry będzie kąpiel czy prysznic?

Sucha skóra: BOGATY KREM ODŻYWIAJĄCY

Gęsty, jedwabisty krem roztapiający się w kontakcie ze skórą, dający uczucie niezrównanej błogości i świeżości. To bogate połączenie odżywiających składników – oleju arganowego, oleju sezamowego i masła Karité, substancji nawilżających, kojącego wyciągu z nagietka i witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych, o aksamitnej, bogatej teksturze, która łagodnie stapia się ze skórą pod wpływem jej ciepła. Krem zapewnia skórze komfort, bez uczucia lepkości. Cena: ok. 220 zł (50 ml)

Sucha skóra: SILNIE ODŻYWIAJĄCY KREM NA NOC

Otulający krem na noc w kontakcie ze skórą stapia  się z nią i pielęgnuje przez całą noc. Bogate połączenie odżywczych składników – oleju arganowego i sezamowego, substancji nawilżających, kwasu glicerynowego i witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych otula skórę przez całą noc. Skóra tuż po przebudzeniu jest intensywnie odżywiona, nawilżona i zregenerowana. Cena: ok. 220 zł (50 ml)

Sucha skóra: LEKKI KREM ODŻYWIAJĄCY

Bogata, gładka i bardzo lekka, idealnie wchłaniająca się emulsja głęboko wnika w skórę, dając jej niezrównane uczucie komfortu, świeżości i lekkości. To bogate połączenie odżywczego oleju arganowego, substancji nawilżających i witaminy E o właściwościach przeciwutleniających z lekką i delikatną konsystencją. Cena: ok. 220 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany