Sucha skóra głowy polubi wyciąg z piwonii

sucha skóra głowySucha skóra głowy jest podrażniona i swędzi. Powinno się ją pielęgnować specjalnymi kosmetykami. Firma Klorane proponuje nową serię na bazie piwonii.

Niektóre czynniki: genetyczne, fizyczne, chemiczne i psychosomatyczne powodują jej nadmierną reaktywność, prowadząc do powstania niealergicznego stanu zapalnego. Oprócz swędzenia, objawami są: uczucie napięcia, gorąca, szczypanie oraz zaczerwienie, utrzymujące się nawet przez cały dzień. Dbanie o skórę głowy jest kluczowe w codziennej pielęgnacji.

Sucha skóra głowy – roślinna pielęgnacja

Skóra głowy jest fizjologicznie bardzo wrażliwa, źle toleruje substancje myjące zawarte w szamponach. Laboratoria KLORANE wybrały specjalny gatunek piwonii Paeonia Lactiflora Pall, uprawianej w chińskich prowincjach Shaanxi i Gansu, w poszanowaniu lokalnych ekosystemów. Stosowana w medycynie chińskiej już od X wieku, by złagodzić ból i usprawnić przepływ yin (energia odpoczynku). Wybrana dzięki wysokiemu stężeniu w korzeniu składnika aktywnego: PAEONIFLORIN,o właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych.  Sucha skóra głowy – skład całej serii W skład tej serii wchodzą:

SERUM SOS NA BAZIE PIWONII

Pierwszy produkt stworzony przez Klorane, który łagodzi i redukuje podrażnienia już po pierwszym zastosowaniu, dzięki wysokiemu stężeniu wyciągu z Piwonii chińskiej (20x więcej niż w szamponie). Serum zostało wzbogacone o odświeżający mentol oraz kompleks betainy i gliceryny, który zapewnia głębokie nawilżenie. Z każdym kolejnym tygodniem skóra głowy odzyskuje ukojenie i komfort, aż do 7 dni po zakończeniu stosowania serum. Wyjątkowo świeża, nietłusta i nieklejąca się formuła nie obciąża włosów, a wygodne opakowanie umożliwia aplikację w dowolnym momencie dnia. Bez parabenów, bez silikonu, bez MIT. STOSOWANIE: Spryskać wilgotną lub suchą skórę głowy przedziałek po przedziałku. Rozprowadzić, delikatnie masując. Nie spłukiwać.  Cena: 59 zł (65 ml)

ŁAGODZĄCY SZAMPON NA BAZIE PIWONII

Szampon przeznaczony dla wrażliwej, podrażnionej skóry głowy. Nadaje poczucie komfortu i ukojenia. Dzięki łagodnej bazie myjącej o fizjologicznym pH i otulającemu zapachowi, skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę a włosy są miękkie i miłe w dotyku. Stosowanie szamponu przynosi ulgę w trakcie kuracji przeciwłupieżowej. Bez parabenów, bez silikonu, bez MIT.  Cena: 39 zł (200 ml); 59 zł (400 ml)

INNE: Więcej na głowie!

ŻEL NA BAZIE PIWONII

Żel łagodzi i redukuje podrażnienia już po pierwszym zastosowaniu, dzięki wysokiemu stężeniu wyciągu z Piwonii chińskiej (20x więcej niż w szamponie). Produkt zawiera odświeżający mentol oraz głęboko nawilżający kompleks betainy i gliceryny, a składnik ułatwiający rozczesywanie otula i wygładza włókno włosa. Włosy są sprężyste, miękkie i błyszczące. Praktyczna końcówka z kaniulą ułatwia codzienną aplikację. Bez parabenów, bez silikonu, bez MIT. Cena: 49 zł (150 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany