Soki VITAL – zdrowe soki

zdrowe sokiZdrowe soki powinny być obecne na co dzień w naszej diecie. A szczególnie teraz, gdy intensywnie walczymy z bakteriami i wirusami. Na rynku pojawiły się nowe soli Vital – z czarnego bzu i z jeżyn.

Jednak warto pamiętać o tym, że typowym, zimowym infekcjom takim jak: przeziębienie, grypa, infekcje górnych dróg oddechowych możemy sprostać za pomocą naturalnych sposobów, które od lat stosują nasze Mamy i Babcie.

Zdrowe soki do wyboru

100% sok z owoców czarnego bzu sambuVital

Otrzymywany jest z dojrzałych owoców czarnego bzu i posiada charakterystyczną dla nich ciemnogranatową barwę oraz cierpki, lekko kwaśny smak. Warto go pić w okresie jesienno-zimowym, ponieważ wspomaga prawidłową pracę układu odpornościowego. Dodatkowo czarny bez wykazuje właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

  • Czarny bez to naturalny i skuteczny środek w walce z bólem gardła.
  • Owoce z czarnego bzu stosowane są w stanach zapalnych żołądka i jelit. Mają właściwości napotne oraz przeciwgorączkowe. Polecane jako lek odtruwający – usuwają z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii. Owoce czarnego bzu to również naturalny środek przeciwbólowy przy nerwobólach i rwie kulszowej.

Cena: 15 zł (490 ml)

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Sok wieloowocowy z imbirem marki Rabenhorst

Sok z brzozy – wypróbuj jeszcze dziś

100% sok z owoców rubusVital

To bezpośrednio wyciskany z owoców jeżyn sok, który posiada charakterystyczny dla jeżyny smak, zapach i barwę. Może stanowić dodatek do aromatycznych, orzeźwiających napojów i koktajli o każdej porze roku.

  • Jeżyny zawierają silne przeciwutleniacze, które niszczą wolne rodniki przyczyniające się do powstawania komórek rakowych.
  • Spora dawka witamin C i E zawartych w owocach jeżyn pomaga zapobiec chorobom oczu.
  • Owoce jeżyny to źródło antyoksydantów, które opóźniają proces starzenia się skóry.
  • Błonnik, witamina C oraz antocyjany korzystnie wpływają na pracę układu krążenia.

 Cena: 18 zł (490 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany