Sok z gujawą marki Rabenhorst

rabenhorst

To naturalny sok wieloowocowy. Rabenhorst przygotowała unikatowe połączenie jabłek, pomarańczy, a także owoców gujawy. Dużo zdrowia w jednej butelce.

Gujawa ma liczne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze, łagodzące, a także odchudzające. Dzięki zawartości przeciwutleniacza zwanego kwercetyną, owoc ten może być pomocny w profilaktyce leczenia chorób wzroku, szczególnie zaćmy. Ze względu na bardzo znaczącą obecność kwasu foliowego, gujawa polecana jest kobietom w ciąży jako uzupełnienie diety i naturalny sposób na przeciwdziałanie ewentualnym wadom rozwojowym płodu. Dodatkowo owoc ten ma bardzo dużą zawartość witaminy C, białka, witamin A oraz B, mikroelementów żelaza, potasu, a także wapnia. Dzięki zawartości błonnika, gujawa obecna w diecie pomaga walczyć ze zbędnymi kilogramami poprzez obniżenie łaknienia i przyspieszenie przemiany materii. Gujawa posiada specyficzny i orzeźwiający, słodko-kwaśny smak, który w towarzystwie świeżego aromatu pomarańczy i delikatnego smaku jabłek daje niezwykle smaczne połączenie.

WIĘCEJ: SOK WIELOOWOCOWY Z IMBIREM RABENHORST

Co istotne, 100% naturalny Sok wieloowocowy Rabenhorst z gujawą jest ekologiczny i tłoczony na zimno, co pozwala nie tylko na zachowanie wartości odżywczych, ale także autentycznego, wyrazistego smaku. Nie znajdziemy w tym soku sztucznych barwników, konserwantów, substancji zagęszczających czy aromatyzujących. To produkt w 100% naturalny i od razu po otwarciu przeznaczony do spożycia.

Cena 12 zł (750 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany