SOK WIELOOWOCOWY Z IMBIREM RABENHORST

sok

To ekologiczna, naturalna i organiczna kompozycja soku jabłkowego, winogronowego, ananasowego oraz korzennej nuty imbiru – ze świeżo wyciśniętego soku imbirowego.

Ekologiczny sok

Produkt ten jest w całości pochodzenia organicznego i jest tłoczony na zimno, co pozwala na zachowanie wszystkich pożądanych witamin i wartości odżywczych oraz wyrazistego, aromatycznego smaku świeżych owoców. Sok wieloowocowy z imbirem BIO nie zawiera oczywiście konserwantów, barwników, a także jakichkolwiek środków aromatyzujących, zakwaszających czy zagęszczających. O najwyższej jakości produktu świadczy fakt, że nie powstaje on z koncentratów owocowych, lecz wyłącznie z soków z pierwszego tłoczenia, w procesie wymagającym czasu, cierpliwości i maksymalnie ograniczającym obróbkę owoców.

WIĘCEJ: Nektar z pomarańczy Rabenhorst

Dodatek orzeźwiającego, pikantnego imbiru sprawia, że sok wieloowocowy z imbirem BIO marki Rabenhorst doskonale smakuje w chłodne, zimowe dni, kiedy organizm potrzebuje rozgrzania. Sok marki Rabenhorst można podgrzewać, dlatego z powodzeniem można po niego sięgać przez cały roku. Już jedna szklanka soku zastępuje jedną z pięciu zalecanych porcji owoców i warzyw dziennie.

Cena: 14 zł (750 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany