Sojowy zabielacz do kawy Champion

zabielacz do kawy

Mleko sojowe to doskonała alternatywa dla mleka pochodzenia zwierzęcego. Białko pochodzące z soi uznawane jest za pełnowartościowe, zawiera bowiem pełen zestaw aminokwasów w odpowiednich proporcjach. Opracowana została unikalna receptura sojowego zamiennika mleka.

Właściwości mleka sojowego

Mleko sojowe to idealna alternatywa dla osób z alergią na nabiał, nietolerancją laktozy lub po prostu nie przepadających za smakiem mleka pochodzenia zwierzęcego. Główną zaletą tego produktu są jego walory odżywcze. Białko pochodzące z soi, w przeciwieństwie do innych białek roślinnych, jest uznane za pełnowartościowe, zawiera bowiem pełen zestaw aminokwasów w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu soja i mleko sojowe rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w diecie wegan, jak i wegetarian, w charakterze zamienników białka pochodzenia zwierzęcego. W związku z wysoką zawartością białka mleko sojowe jest bardzo sycące i pożywne, a przy tym lekkostrawne. W przeciwieństwie do mleka zwierzęcego, które cechuje się wysoką zawartością tłuszczów nasyconych oraz cholesterolu, ma naturalnie niską ich zawartość. Badania dowodzą, że regularne spożywanie soi może znacząco obniżyć poziom triacylogliceroli i niekorzystnych lipoprotein o niskiej gęstości, a w efekcie pozwala dłużej cieszyć się zdrowiem.

Najlepszy zamiennik mleka

W przeciwieństwie do większości mlek sojowych dostępnych na rynku, sojowy zabielacz marki Champion nie warzy się w kontakcie z wrzątkiem. To cecha, która sprawia, że doskonale nadaje się do zabielania kawy i herbaty. Warto też zaznaczyć, że produkt jest homogenizowany i sterylizowany w procesie produkcji, co zapewnia mu gładką konsystencję i trwałość. Może on być stosowany jako naturalny substytut mleka dla osób z nietolerancją laktozy.

WIĘCEJ: Witaminy i minerały w mleku? Ciekawe!

Soja Champion jest pierwszym porcjowanym sojowym zamiennikiem mleka w Europie. Produkt do tej pory był oferowany w kartonikach po 80 porcji luzem, z przeznaczeniem dla gastronomii. Teraz będzie także dostępny w sprzedaży detalicznej, w listkach po 10 sztuk. Wyłączną dystrybucję prowadzi firma Levant Foods.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany