Soczewki kontaktowe – polecane marki soczewek

soczewki kontaktoweSoczewki kontaktowe to współcześnie bardzo popularna forma korekcji wad wzroku. Szkła kontaktowe są coraz częściej wybierane przez osoby pragnące zerwać z koniecznością noszenia okularów. Stosowanie soczewek przynosi cały szereg korzyści dla ich użytkownika. To prosta i niezawodna metoda korekcji sprawdzająca się na co dzień i od święta.

Szkła kontaktowe dają nieograniczone możliwości uprawiania sportu oraz wykonywania zawodów wymagających doskonałego wzroku. W przeciwieństwie do okularów soczewki są niewidoczne, co nie odejmuje pewności siebie i gwarantuje nienaganny wygląd w każdej sytuacji. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów i typów soczewek. Tak duży wybór szkieł kontaktowych sprawia, że wiele osób ma problem ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego produktu. Aby ułatwić to zadanie postanowiliśmy zaprezentować kilka marek soczewek, które są najczęściej polecane przez specjalistów. W naszym zestawieniu znalazły się wysokiej jakości artykuły zapewniające pełną swobodę użytkowania. Jesteśmy przekonani, że wybrane przez nas soczewki zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Gdzie kupować soczewki kontaktowe?

Soczewki kontaktowe należy kupować wyłącznie po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą. Próby samodzielnego doboru soczewek są dość ryzykowne. Podejmując takie działanie nie tylko narażamy się na wyrzucenie pieniędzy w błoto, lecz także możemy doświadczyć wielu nieprzyjemnych sytuacji związanych na przykład z nieumiejętną aplikacją soczewek. Co więcej, noszenie szkieł, które nie są nieprawidłowo dopasowane do naszej wady wzroku i perfekcyjnie dobrane do kształtu gałki ocznej jest bardzo niebezpieczne dla oczu. Nawet jeśli od lat nosimy okulary i uważamy, że doskonale znamy swoją wadę wzroku, nie jesteśmy w stanie dokładnie ocenić stanu naszych oczu bez specjalistycznego badania.

Próbując wybrać soczewki na własną rękę możemy tylko sobie zaszkodzić. Nie warto ryzykować własnym zdrowiem – jeśli chcemy nosić szkła kontaktowe, musimy skonsultować się ze specjalistą. Ekspertami w dziedzinie diagnostyki wad wzroku oraz doboru soczewek są optometryści. Możemy zgłosić się też na badanie do lekarza-okulisty. Wielu specjalistów współpracuje z konkretnymi salonami optycznymi, dlatego można liczyć również na pomoc w wyborze dobrego sklepu z soczewkami. Szkła kontaktowe możemy zakupić również online. Wysokiej jakości soczewki w bardzo przystępnych cenach są dostępne na stronie http://www.swiatsoczewek.com/. W dobrych salonach optycznych oraz w sprzedaży internetowej oferowane są szkła kontaktowe producentów, których rekomendują profesjonalni okuliści i optometryści. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Polecani producenci soczewek: Acuvue

szkła kontaktoweAcuvue jest jedną z najbardziej zaufanych marek producenta Johnson & Johnson Vision. Szkła kontaktowe Acuvue są rekomendowane przez profesjonalistów na całym świecie. Istniejąca od ponad 30 lat marka jest niekwestionowanym liderem w zakresie korekcji widzenia u osób z takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm. Acuvue ma na swoim koncie kilka przełomowych momentów, jak wypuszczenie na rynek pierwszych miękkich soczewek jednodniowych w roku 1988.

Produkty marki Acuvue z roku na rok stają się coraz bardziej innowacyjne. Wysoki standard soczewek to zasługa pracy wielu laboratoriów, w których poszukuje się jeszcze lepszych rozwiązań, formuł i materiałów do produkcji szkieł kontaktowych na miarę XXI wieku. Soczewki Acuvue są dostępne w sprzedaży w renomowanych salonach optycznych. Duży wybór oryginalnych soczewek Acuvue znajdziesz również w najlepszych sklepach optycznych online, między innymi tutaj: http://www.swiatsoczewek.com/acuvue. Produkty Acuvue są nie tylko innowacyjne, lecz także bardzo przystępne cenowo.

Soczewki rekomendowane przez profesjonalistów – EyeLove

Jedną z najbardziej zaufanych marek soczewek kontaktowych jest EyeLove (http://www.swiatsoczewek.com/eyelove-2), polecana przez specjalistów ale i chętnie wybierana przez kupujących. Do jej produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie i materiały. Szkła kontaktowe marki EyeLove to artykuły wysokiej jakości, stworzone w oparciu o innowacyjne rozwiązania w dziedzinie nowoczesnej kontaktologii. Rodzina produktów EyeLove to cała linia szkieł kontaktowych, oraz artykułów do ich profesjonalnej pielęgnacji. W ofercie Eyelove znajdziemy bogaty wybór różnych rodzajów soczewek, jak również płynów i kropli nawilżających.

Soczewki Eyelove słyną z doskonałych efektów w korekcji jakości i ostrości widzenia oraz najbardziej komfortowego trybu noszenia. Mogą być używane przez osoby z krótkowzrocznością i nadwzrocznością, a także przez astygmatyków. W ofercie Eyelove dostępne są różnorodne szkła korekcyjne oraz soczewki kosmetyczne pozwalające zmienić naturalny kolor tęczówki oka. To produkty, które zapewniają maksymalne poczucie komfortu, dlatego będą idealnym wyborem dla sportowców, podróżników i wszystkich osób, które poszukują nieograniczonej wygody na co dzień. Marka Eyelove to synonim produktów najwyższej jakości w bardzo korzystnych cenach.

Ocen: 5
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany