Śnisz o seksie? Zobacz co to naprawdę oznacza

sen o seksie

Budzisz się rano i zastanawiasz się dlaczego twoje sny są takie erotyczne?

– To że śpisz, nie oznacza że libido odpoczywa – mówi Susan Bloku, seksuolog z Los Angeles – Sny są sposobem na to, aby twoja podświadomość mogła rozprawić się ze wszystkim, co jest wokół ciebie. A sny erotyczne mogą symbolizować problemy, pragnienia i nadzieje we wszystkich aspektach życia.

Seks ze znajomym
Nie, to nie znaczy, że masz chęć iść do łóżka z człowiekiem, który mieszka obok lub osobą, która w pobliskiej kawiarence robi ci kawę. To oznacza, że podziwiasz tę osobę i chciałabyś posiadać niektóre z jej cech. Seks jest ostatecznym aktem dwóch osób, więc jeśli marzysz o seksie z tą osobą, może to oznaczać, że chcesz tego, co ona ma.

Seks z szefem
Ten sen oznacza, że chcesz, zbliżyć się do szefa, ale nie w ten sposób. Może to oznaczać, że styl zarządzania twojego szefa jest ci bardzo daleki. W związku z tym chciałabyś poznać lepiej swojego szefa.

Szukanie intymnego miejsca na seks z partnerem
Marzenia o problemie ze znalezieniem miejsca do uprawiania seksu często świadczą o braku związku między tobą a partnerem. Spójrz do swojego kalendarza: czy jesteś zajęta przez większość dni? To może czas, aby zaplanować intymny wieczór ze swoim partnerem.

Seks w miejscach publicznych
Krytyczny komentarz na temat twojego partnera z ust znajomego lub członka rodziny może wywołać to senne marzenie.

Latanie
Latanie we śnie jest ściśle połączone z orgazmem. Marzenie o lataniu może być oznaką frustracji dotyczące twojego aktualnego życia seksualnego.

Seks ze znaną gwiazdą
Ten sen może wskazywać, że chcesz być w centrum uwagi.

źródło: www.prevention.com

Ocen: 1
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany