Skóra polubi CHEMODRY B6

skóraSkóra sucha i wrażliwa potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Zapewni to jej preparat nawilżająco-natłuszczający. To CHEMODRY B6

Skóra lubi witaminy: E, B5 i B6

Powyższe witaminy zawarte są w specjalistycznym preparacie nawilżająco-natłuszczającym CHEMODRY B6, w którego skład wchodzi także oliwa z oliwek, masło shea, skwalen, mocznik, alantoina, kwas hialuronowy i koenzym Q10. Opracowany został przez polskiego farmaceutę, we współpracy z lekarzami, a jego skuteczność potwierdzono klinicznie.

Wynikiem jego działania jest powstanie na skórze cienkiego, ochronnego filmu, który tworzy barierę, hamującą ucieczkę wilgoci, a także odbudowa płaszcza wodno-tłuszczowego. Wykazuje właściwości kojące i łagodzące, a także sprawia, iż skóra staje się miękka, gładka i jędrna.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Cukrzyca i stopa cukrzycowa w duecie?

5 składników, których powinnaś unikać jeśli masz suchą skórę

Przeznaczony jest do twarzy i ciała, a szczególnie skóry suchej i wrażliwej. Poprawi nam stan pękającej skóry dłoni i stóp. Dlatego zalecany jest dla cukrzyków do pielęgnacji tzw. „stopy cukrzycowej”, a także dla Pacjentów, którzy leczą się za pomocą chemioterapii, przy tzw. zespole „ręka-stopa”.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany