Serum do rzęs ReveLASH – rzęsy jak marzenie

serum do rzęsSerum do rzęs może sprawić, że długie, gęste i podkręcone rzęsy staną się nie tylko marzeniem, ale i rzeczywistością.  Nasze spojrzenie będzie wyraziste i nabiera charakteru. Jak uzyskać taki efekt, bez konieczności stosowania sztucznych rzęs? Marka Eveline Cosmetics proponuje Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs – ReveLash, dzięki któremu już po kilku tygodniach stosowania osiągniesz efekt spektakularnie długich i lśniących rzęs!  

ReveLASH Serum do rzęs

Aktywne serum stymulujące wzrost rzęs to innowacyjna formuła z zaawansowanymi technologicznie składnikami, gwarantująca olśniewające efekty. Zawiera składnik aktywny, który podczas całego cyklu życia rzęs pobudza ich wzrost, wyraźnie
poprawiając długość, gęstość, grubość, wytrzymałość i nasycenie pigmentem. Ponadto skutecznie spowalnia proces ich wypadania. Produkt został przebadany w laboratorium J.S. Hamilton International przed i po jego użyciu, gdzie otrzymał pozytywną ocenę skuteczności i bezpieczeństwa!

  • BIMATOPROST – uważany jest obecnie za najefektywniejszy związek stymulujących wzrost rzęs, przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosków.
  • BIOTINOYL TRIPEPTIDE intensywnie wzmacnia włókna i cebulki rzęs, zwiększa syntezę keratynocytów, dzięki czemu efektywnie kondycjonuje włoski, sprawiając, że są silne i jedwabiste.
  • EKSTRAKT Z GRANATU głęboko nawilża, odżywia i odbudowuje rzęsy, wzmacnia i chroni ich kolor.

Cena: 69,99 zł

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany