Serum do rzęs marki Christian Laurent

serum do rzęsAby rzęsy były naturalnie piękne Christian Laurent opracował nowe, luksusowe serum do rzęs – Supreme Growth Lash Serum. Każda kobieta marzy o gęstych, zdrowych i długich rzęsach. Nie każda natomiast chce sięgać po pomoc kosmetyczki i sztuczne rzęsy, które czasami wyglądają teatralnie i nie pasują do każdego typu urody.

Serum do rzęs – działanie

Luksusowy kosmetyk Supreme Growth Lash Serum poprawia kondycję rzęs, wyraźnie je pogrubia, wydłuża, odżywia, wzmacnia i przedłuża trwałość tuszu. Bogata receptura zawiera  wyselekcjonowane, ultraskuteczne składniki: Widelash, biotyna, kwas hialuronowy, proteiny, woski, witaminę E, D-Panthenol.

Widelash to bardzo skuteczny składnik, który wspomaga naturalny wzrost rzęs sprawiając, że są długie i gęste. Biotyna, czyli witamina H, zawiera cząsteczki siarki potrzebne do budowy keratyny – naturalnego budulca włosów. Regularne stosowanie nadaje spojrzeniu efekt naturalnego zwielokrotnienia ilości rzęs, jak po zabiegu zagęszczania i przedłużania w salonie kosmetycznym. Serum można stosować na noc – jako odżywkę do rzęs. Można je również stosować w charakterze bazy pod tusz, nanosząc je na oczyszczone i suche rzęsy przed wykonaniem makijażu.

Cena: 29,99 zł (10 ml)

Ocen: 10
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany