Serum do rzęs firmy INVEO może być twoje!

serum do rzęsPrzygotowaliśmy dla was urodową niespodziankę. Możesz dostać serum do rzęs firmy INVEO. Zabawa ta połączona jest z naszym profilem na Facebooku i trwa od 9 października 2017 roku do 16 października do godziny 24.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października do godziny 13.00.

Dlaczego warto wziąć udział w naszej zabawie?

Dostaniesz hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące, które wzmacnia rzęsy oraz stymuluje ich wzrost.

Aby wziąć udział w naszej zabawie:

Wystarczy w komentarzu pod NASZYM postem na Facebooku odpowiedzieć na krótkie pytanie: „Jak dbasz o swoje rzęsy?”.

Nagrodę wygrają najciekawsze odpowiedzi.

Udział w zabawie jest automatyczną akceptacją regulaminu.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku

Nagroda to:

5 pojedynczych serum do rzęs firmy INVEO.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące jest kosmetykiem, który odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniu (Skin Compatibility Test). Spełnia wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach hypoalergicznych, dlatego mogą je stosować osoby ze skórą wrażliwą i atopową.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące polecane jest paniom oraz panom z kruchymi, przerzedzonymi i matowymi rzęsami. Podczas kuracji rzęsy stają się zdrowsze, gęstsze, dłuższe i ciemniejsze. Pierwsze efekty stosowania preparatu pojawiają się po 6-8 tygodniach regularnego stosowania. Choć u niektórych osób podczas badań można je było zauważyć po 10 tygodniach regularnej aplikacji serum. Ważne, by kuracji nie przerywać i stosować serum każdego dnia. Nagrodą będą zdrowe, długie i piękne rzęsy.

Regulamin zabawy

1. Fundatorem nagrody jest firma INVEO.

2. Nagrodę w postaci „Serum do rzęs INVEO” mogą dostać wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie oraz posiadają profil na Facebooku. 3. Jedna osoba może dostać tylko jeden kosmetyk.

4. Nagrody nie można wymienić na wartość pieniężną.

5. Ogłoszenie wyników odbędzie się na stronie internetowej Organizatora (www.kliknijwzdrowie.pl) oraz na facebooku w dniu 18.10.2017 roku.

6. Osoba zgłaszająca się do zabawy wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu oraz na facebooku.

7. Wysyłka nagrody nastąpi do dnia 20.10.2017 roku.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany