Serum do ciała Neuronica

serum do ciałaSerum do ciała Neuronica to unikalny produkt. Zawiera stężenie składników aktywnych spotykane dotąd jedynie w kremach do twarzy. W jego składzie znajdziemy nie tylko Matrixyl – prokolagen trzeciej generacji oraz Calmosensine. Są tam olej monoi, olej kokosowy oraz olej macadamia.

Serum do ciała ujędrni skórę

Co zrobić gdy skóra naszego ciała jest wiotka, odwodniona oraz pozbawiona jędrności i elastyczności? Zapewnić jej intensywną pielęgnację wysoko stężonymi składnikami odżywczymi. Odbudowę kolagenu oraz elastyny zapewni jej MATRIXYL SYNTHE’6. Spłyci on także zmarszczki na ciele i poprawi w znaczący sposób jego elastyczność. Calmosensine zadziała na mięśnie odprężająco zapobiegając dalszemu wiotczeniu skóry. Olej monoi – ekstrakt z Gardenii Tahitańskiej, w łagodny sposób nawilży, wygładzi i zmiękczy skórę tworząc na niej jedwabisty ochronny film.

Efektu nawilżenia dopełni mocznik i olej kokosowy. Z kolei olej makadamia silnie napnie i ujędrni zwiotczałą skórę. Stymulując jej mikrokrążenie zregeneruje i odżywi ciało oraz spowolni proces dalszego jej starzenia. W serum znajdziemy również niezwykle cenny olej abisyński idealny nawet dla skóry atopowej. Posiada on niezwykłe właściwości odbudowujące skórę. Efekty – jędrna i elastyczna skóra całego ciała chroniona przez przedwczesnym starzeniem się, wywoływanym zanieczyszczeniami środowiska. Cena: 44,99 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany