Ser solankowy typu greckiego Hochland Sałatkowy

Ser solankowy typu greckiegoSer solankowy typu greckiego to doskonały dodatek do sałatek. A kolorowe i pełne fantazji sałatki to idealna propozycja lekkiej przekąski lub dodatku do dań głównych. Aby nadać sałatkom oryginalny i wyrazisty smak, Hochland proponuje właśnie sery typu greckiego.

Do wyboru jest klasyczna wersja w bloczku lub kostkach, a także ser w gotowej zalewie oleju z oliwkami i papryką lub nowej wersji smakowej z ziołami.

Ser solankowy typu greckiego – dwa rodzaje do wyboru

Świeże warzywa, owoce i dodatki np. w postaci orzechów, pestek czy serów, to niezawodny przepis na stworzenie naprawdę znakomitych i kolorowych sałatek. Mogą być one doskonałą przekąską lub dodatkiem do głównych dań. Do sałatek idealnie pasować będą doskonałe w smaku sery solankowe Hochland typu greckiego.

Sery sałatkowe Hochland dostępne są w klasycznej wersji w bloczku lub kostkach, a także w wyrazistych wariantach smakowych – kostki w słoiku w zalewie z oliwkami i papryką lub z ziołami. W kreowaniu nowych smaków sałatek nie ma żadnych ograniczeń, a liczą się wyłącznie dobre inspiracje i kulinarna wyobraźnia. Dzięki nim i serowym akcentom w greckim stylu można stworzyć autorskie, najpyszniejsze sałatki!

Cena: ok. 9,99 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany