Sephora proponuje dermokosmetyki

sephoraMEDI-COSMETIQUE to pielęgnacja domowa marki FILORGA dostępna w perfumeriach Sephora. To dermokosmetyki, które mają innowacyjne składniki aktywne. Wykorzystano w nich to co stosuje się w zabiegach medycyny estetycznej.

Nowość Sephora: UV BRONZE

Llinia UV BRONZE bardzo wysoki filtr SPF50+, który dzięki technologii aktywowanej światłem (światłem widzialnym + IR) zapewnia najwyższą ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB.

Dzięki składnikom aktywnym najnowszej generacji (kwas hialuronowy, NCTF), produkty z linii UV BRONZE nie tylko chronią przed słońcem, ale również wpływają na widoczne oznaki procesów starzenia się skóry. Są to zmarszczki, przebarwienia, brak jędrności, odwodnienie skóry. Technologia aktywowana światłem wzmacnia działanie przeciwstarzeniowe i nawilżające.

A dzięki starannie dobranym konsystencjom, substancje aktywne zawarte w linii UV BRONZE łatwiej i szybciej wnikają w skórę i nie pozostawiają na skórze mało komfortowej warstwy. Dodatkowo, delikatny zapach formuły zapewnia niezwykle przyjemne stosowanie, inne niż w przypadku standardowych produktów przeciwsłonecznych.

W skład linii UV BRONZE wchodzą 3 produkty:

  • UV-BRONZE FACE – przeciwstarzeniowy fluid przeciwsłoneczny SPF50+ do twarzy; cena: 129 zł (40 ml)
  • UV-BRONZE BODY – odżywiająco-regeneracyjny, przeciwzmarszczkowy spray do ciała SPF50+; Cena: 129 zł (150 ml)
  • UV-BRONZE MIST – nawilżająco-odświeżająca przeciwzmarszczkowa mgiełka przeciwsłoneczna SPF50+; cena: 129 zł (50 ml).
Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany