Seks bez barier – to możliwe

seks bez barier

Aż 57% badanych nigdy nie uprawiało seksu ze specjalnej okazji – rocznicy lub urodzin. Czy może być lepsza okazja do pokonywania niewidzialnych barier w bliskości? Warto świętować każdy dzień tak, jak ważne okazje w najbardziej przyjemny ze znanych sposobów.

Czy może być coś piękniejszego i zbliżającego partnerów, niż wspólne świętowanie kolejnej rocznicy związku w zaciszu własnej sypialni? Aż 59% pytanych chciałoby świętować w miłosnym uścisku. Jak można zwiększyć intensywność doznań podczas chwil bliskości z drugą połówką?

1. Podmuch rozkoszy

Warto spowolnić grę wstępną i pobudzić zmysły i ciało swojej kochanki. Najwięcej, bo 25% badanych, preferuje romantyczny seks. Rozbierz swoją kochankę i połóż na łóżku. Zbliż usta do jej ciała, aby poczuła Twój oddech na skórze. Powoli wypuszczaj powietrze, robiąc to z większą intensywnością, niż zazwyczaj, aby partnerka mogła poczuć Twój gorący oddech na skórze. Pamiętaj jednak, aby jej nie dotykać. Sprawdź jak działa taka gra, dmuchając na różne części ciała. Ważne jest żebyście… zamieniali się rolami! Do zintensyfikowania i urozmaicenia doznań można zastosować jeden z żeli intymnych Durex.

INNE: Seks – tego ci lekarze nie powiedzą

2. Tak jakby jej nie było…

Po grze wstępnej, czas na właściwą część zabawy. Może warto rozpocząć ją od… wspólnego założenia prezerwatywy?
– Ten element gry wstępnej może być świetną okazją do zbliżenia się kochanków. Moment ten bezpośrednio zapowiada, że gra nie zakończy się na stymulacji manualnej, ale że dojdzie również do kolejnego kroku. Prezerwatywa nie musi być jedynie praktycznym, ale także stymulującym i inspirującym towarzyszem seksu – mówi psychoseksuolog Radosław Jerzy Utnik, ekspert marki Durex.

3. Sterowanie ręczne

Sposobem za zintensyfikowanie doznań podczas seksu jest aktywne włączenie do niego… rąk. Według badań, 16% kochanków lubi, kiedy w sypialni pojawiają się nieco ostrzejsze klimaty. Masując podbrzusze kochanka podczas miłosnych uniesień zwiększysz jego wrażliwość na doznania. Warto spróbować takich pieszczot uprawiając seks w pozycji „na jeźdźca”. Wystarczy rozpocząć powolny, ale stanowczy masaż podbrzusza partnera, rozpoczynając od dołu i kierując się ku górze. Skóra sfery łonowej stanie się napięta i wrażliwsza. Taki masaż doskonale sprawdzi się również, kiedy to kobieta leży na plecach i jest masowana. Intensywne doznania gwarantowane!

To tylko kilka przykładów, jak w bardzo prosty sposób można urozmaicić sobie życie seksualne i zbliżyć się do siebie. Seks bez barier? To możliwe – wszystko zależy od fantazji i polotu kochanków.

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany