Sekrety młodego wyglądu zdradzają eksperci od urody

młody wygląd

Starzenie się jest nieuniknione. Jednakże, istnieje sporo bardzo skutecznych sposobów, które mogą pomóc spowolnić ten proces.

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej:

1. Pełne brwi są w modzie

Wyrywanie brwi nie tylko czyni je bardzo cienkimi ale jest staromodne. Obecnie specjaliści od make-up uważają, że najlepsze są pełne brwi, bo wyglądają naturalnie. To nie znaczy, że nie trzeba wyrywać włosków, które wychodzą poza obręb brwi. Trzeba, ale również należy pozwolić rosnąć włoskom. Jeśli brwi są wciąż zbyt cienkie, można użyć ołówka, aby pogrubić ich kształt.  Zadbane i pełne brwi spowodują, że będziesz wyglądała nie tylko naturalnie, ale i młodziej.

2. Używaj kremowych korektorów

korektor

Kolejna wskazówka, które pomoże ci wyglądać młodziej jest używanie kremowego korektora. Wybierz taki, który zawiera specjalną drobinki odbijające światło. Korektor nakładaj palcem. Nie wcieraj go w skórę. Wystarczy wklepać go delikatnie, aby wyglądał naturalnie na twojej skórze.

3. Nie zapomnij o nawilżaniu

nawilżenie

Na pewno zauważyłaś jak wygląda wysuszone jabłko. Skóra zmienia kolor, staje się pomarszczona, matowa i cienka. Jedynym powodem, dlaczego to się dzieje, jest to że jabłko traci wilgoć. Taki widok wcale nie jest atrakcyjny. Jeśli nie nawilżysz swojej skórę będzie wyglądała jak wysuszone jabłko. Aby do tego nie dopuścić używaj nawilżającej bazy. Makijażysta, ekspert pracujący dla Lancome mówi, że należy zawsze używać takiego preparatu. To sprawi, że twoja skóra będzie wyglądała młodo i świeżo.

4. Namaluj rumieniec

rumieniec

Jeszcze jedna wskazówka. Rumieniec na twarzy powoduje, że wygląda ona bardziej świeżo i młodziej. Utwórz go na górnej części kości policzkowej. Jeśli namalujesz go na policzkach, efekt nie będzie taki sam. Nie ulega wątpliwości, że kolor rumieńcem też jest ważny. Najlepszy jest ten w kolorze kremowym.

5. Usta też są ważne

malowanie ust

Jest niewiele kobiet, które wyglądają młodziej, jeśli pomalują swoje usta ciemną szminką. Ciemne konturówki też są wykluczone. Wymień więc ciemne szminki na róż, koral i brzoskwinię. Eksperci od make-up sugerują też delikatne beże. Możesz obrysować wargi konturówką tylko wtedy, gdy masz zmarszczki wokół ust i chcesz je ukryć.

źródło: www.wmnlife.com

Ocen: 1
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany