SALURAN Z ALGAMI na OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

saluran

Zacznij od oczyszczania organizmu po zimie. Przemęczenie, brak snu, zła dieta, sucha skóra, stres – mogą być wynikiem zakwaszenia. To znak, że czas na oczyszczanie organizmu.

Niestety sama dieta nie wystarczy by pięknie wyglądać. Lśniące włosy, mocne paznokcie, gładka skóra i kilka kilogramów mniej = 100% pewności siebie. Która z nas nie chciałaby tak się czuć? Sukces mogą zapewnić jedynie kompleksowe działania po uprzedniej konsultacji z lekarzem i dietetykiem. Zbilansowana dieta i aktywność fizyczna wspomagane odpowiednio dobranymi suplementami z pewnością przyniosą oczekiwane efekty.

WIĘCEJ: Wiosenne oczyszczanie z kompozycjami ziołowymi marki Czas na Herbatę

Saluran z algami to kompozycja ziół, które skutecznie i bezpiecznie wspomagają oczyszczanie organizmu i mogą stanowić bazę do dalszego etapu metamorfozy, którym jest odchudzanie. Nie trać czasu do dzieła!

Bezpieczne oczyszczanie wspomagane algami

Saluran z algami to kompozycja specjalnie dobranych substancji roślinnych i mineralnych. Chlorella wspomaga funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego, wątroby i nerek – organów odpowiadających za detoksykację. Mniszek lekarski pomaga w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczo-wego, ma silne działanie oczyszczające, usuwa szkodliwe i zbędne produkty przemiany materii. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymuje równowagę elektrolitową oraz zapewnia prawidłowy metabolizm energetyczny.

Skrzyp polny i pokrzywa zwyczajna to od wielu lat stosowane rośliny zielarskie, które mają właściwości moczopędne, ale i lekko napotne, które są niezbędne przy oczyszczaniu organizmu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących. Skład: chlorella, magnez, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego, ekstrakt z ziela skrzypu polnego, ekstrakt z korzenia pokrzywy.

Cena: 24 zł (60 tabletek)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany