„Ryby są super” – Karol Okrasa i Dorota Wellman

książka lidla

Lidl po raz trzeci wprowadza ofertę promocyjną, w ramach której klienci sieci będą mogli otrzymać książkę kulinarną.

Tym razem jej tematem są ryby i owoce morza, a autorami – Karol Okrasa, szef kuchni, i Dorota Wellman, dziennikarka. W ubiegłych latach książki Lidla cieszyły się ogromną popularnością, dlatego nakład książki wyniesie aż 2 miliony egzemplarzy. Promocja zacznie się 23 listopada w sklepach Lidl w całej Polsce.

Lidl, dzięki stałej współpracy z ekspertami kulinarnymi i obserwacji rynku, zna obawy konsumentów związane ze spożyciem ryb. Dlatego chcąc promować ryby na polskich stołach sieć zebrała porady i wskazówki oraz przepisy Karola Okrasy i Doroty Wellman w najnowszej książce „Ryby są super”. „Nie bójmy się ryb, które w polskiej kuchni były dostępne od zawsze i często zajmowały honorowe miejsce na stole. Warto przywrócić im czołowe miejsce na polskich talerzach. Wierzę, że nasza publikacja w tym pomoże, ponieważ zawiera nie tylko przepisy na smaczne dania. To także profesjonalny przewodnik po świecie ryb, który pokazuje różne gatunki, sposoby ich przyrządzania i podawania” – zachęca Dorota Wellman, dziennikarka i współautorka książki „Ryby są super”.

WIĘCEJ: Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie – Jolanta Kwaśniewska

Jak zdobyć książkę „Ryby są super”?
Książka, w której na prawie trzystu stronach zgromadzono osiemdziesiąt wcześniej niepublikowanych na stronie kuchnialidla.pl przepisów na ryby i owoce morza, będzie dostępna w świątecznej promocji w sklepach Lidl w całej Polsce już od 23 listopada. Aby zdobyć jeden z dwóch milionów egzemplarzy, wystarczy zebrać sześć naklejek. Każda jest przyznawana klientowi za zakupy o wartości minimum 50 zł. Po zebraniu naklejek należy dopłacić w kasie sklepu 1 grosz i odebrać swoją książkę „Ryby są super”. Szczegóły dotyczące promocji będą dostępne na stronie www.lidl.pl.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany