REWOLUCJA W ODMŁADZANIU

odmładzanie

Chcesz się odmłodzić? Marzysz o liftingu? Opadają Ci powieki? Skóra Twojego brzucha lub ramion jest wiotka? Myślisz jak pozbyć się cellulitu i mieć smukłe uda? Ten odmładzający zabieg jest dla ciebie.

Odmładzanie Thermage

Zabieg Thermage oparty jest na metodzie radiofrekwencji (RF) znanej i wykorzystywanej w medycynie od lat. Podczas zabiegu odmładzania dochodzi do ogrzewania objętościowego skóry właściwej i tkanki podskórnej, powodując skrócenie starych włókien kolagenowych i pobudzenie syntezy nowych. Efektem zabiegu jest lifting obszaru poddanego zabiegowi.

Dzięki unikalnej technologii i odpowiednio zaprojektowanym końcówkom zabiegowym możemy wykonać zabieg odmładzania praktycznie na każdą partię ciała: twarz, podbródek, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki, etc. Thermage jako jedyny sprzęt umożliwia również wykonanie liftingu powiek bez skalpela.

WIĘCEJ: Czy kuracja odmładzająca włosy naprawdę działa?

Efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo i narastają wraz z syntezą nowego kolagenu w okresie nawet do roku.

Odmładzanie Thermage – dla kogo?

Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na serie zabiegów lub rekonwalescencję pozabiegową ponieważ wystarczy tylko jeden zabieg po którym możesz zaraz wrócić do obowiązków dnia codziennego.

Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów odmładzających Thermage zostało potwierdzone dziesiątkami tysięcy przeprowadzonych zabiegów na całym świecie.

Zastanawiasz się czy Thermage jest właśnie dla Ciebie? Zapytaj o to wykfalifikowanego lekarza, ponieważ Thermage może cofnąć efekt zaawansowanego wiotczenia skóry, lub u osób młodszych zapobiec temu procesowi. „Jest receptą na piękne ciało dla osób w każdym wieku. Szybko, nieinwazyjnie i skutecznie – to dokładnie to czego oczekują dzisiejsi pacjenci!” – mówią Dr n. med. Ewa Kaniowaka i Dr Michał Kaniowski, DERMAPULS, Wrocław.

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany