Rewitalizujące serum Iwostin Perfectin Re-Liftin

serum-rewitalizujace

Formuła tego serum oparta jest o ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych. Stymulują produkcję kolagenu w skórze. Skoncentrowane działanie anti-aging produktu zostało potwierdzone badaniami aplikacyjnymi.

Ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych stanowią obecnie jedną z najnowszych rewolucji anti-aging w kosmetologii i medycynie estetycznej. Komórki pozyskiwane są z merystemów – miejsc,
w których ulegają intensywnym podziałom przez całe życie, tworząc nowe organy. W obrębie tkanki twórczej roślin znajdują się tak zwane wierzchołki wzrostu. To w nich następuje proces wzrostu rośliny przez systematyczny podział komórek.

INNE: Balsam do ust – Iwostin Sensitia

Ze względu na swoje działanie anti-aging, ekstrakt z komórek macierzystych został zastosowany w nowym preparacie z profesjonalnej serii Iwostin Perfectin – Rewitalizującym serum Iwostin Perfectin Re-Liftin. Preparat zapewnia wielowymiarową kurację przeciwzmarszczkową, która dzięki precyzyjnie dobranym składnikom aktywnym, redukuje oznaki starzenia skóry, dając uczucie jędrności i elastyczności. Działanie preparatu zostało potwierdzone badaniami aplikacyjnymi, które wykazały:

– widoczną redukcję zmarszczek u 95% badanych,
– efekt liftingu, deklarowany przez 95% badanych,
– rewitalizację skóry potwierdzoną przez 100% badanych kobiet.

Sposób użycia: Należy 2-3 krople serum nakładać codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), szyi oraz dekoltu. Preparat może być stosowany samodzielnie lub jako baza pod krem.

Cena: ok. 60 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany