Reumo TERAPIA – na przewlekłe bóle stawów i mięśni

żel przeciwbólowy

Bóle stawów i mięśni mogą być bardzo dotkliwe. Nic więc dziwnego, że sięgamy po różne specyfiki. Na rynku pojawił się żel Reumo Terapia z mentolem.

Żel Reumo TERAPIA z mentolem ma za zadanie leczyć, łagodzić i zapobiegać: bólom stawów występującym w trakcie zmian zwyrodnieniowych, neuralgiom różnego pochodzenia, zespołom bólów pourazowych bez złamań. Jego stosowanie warto rozpocząć również wtedy, gdy jesteśmy po zabiegu wszczepienia endoprotezy dużego stawu, kiedy odczuwamy dolegliwości wynikające z przetrenowania albo reumatycznego zapalenia stawów.

INNE: Żel Neuro TERAPIA – na ból kręgosłupa i stawów

W skład receptury preparatu wchodzi  9 olejków eterycznych o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, miorelaksacyjnym oraz regenerującym (goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy) – skomponowano je tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego działania. Składnikiem dodatkowym jest  mentol o działaniu chłodzącym i miejscowo znieczulającym, stosowany w przypadku przewlekłych bólów stawów i mięśni.

Cena: 17 zł (75 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany