Rękawiczka GLOV teraz także dla dzieci

rękawiczka GLOVRękawiczka GLOV to znana rzecz dla wielu kobiet. Bez niej trudno byłoby zmyć makijaż. Teraz pojawiła się specjalna dla dzieci.

Dbając o ich wygodę marka GLOV stworzyła zestaw dwóch uroczych rękawiczek do oczyszczania twarzy wyłącznie za pomocą wody GLOV KIDS, które pozwolą szybko i bezpiecznie zmyć skutki uboczne dziecięcych zabaw. Bez frustracji, bez chemikaliów, za to z pełnym zaangażowaniem najmłodszych.

Rękawiczka GLOV KIDS

Nowy zestaw GLOV KIDS zawiera dwie puszyste i miłe w dotyku rękawiczki do oczyszczania twarzy wyłącznie za pomocą wody, z uroczymi króliczymi uszkami – dla dziecka. Słodki wygląd i puszysta struktura przywodzą na myśl ulubionego pluszaka i zachęcają najmłodszych do samodzielnego mycia się. Wystarczy zwilżyć rękawiczki wodą i okrężnymi ruchami zetrzeć zanieczyszczenia z twarzy. Dzięki GLOV nie potrzebne są już nawilżane chusteczki dla dzieci, dodatkowe płyny czy mleczka.

Rękawiczki GLOV KIDS wykonane są z opatentowanych mikrowłókien, których skład pozwala zarówno na upranie ich ręcznie, jak i w pralce. Dzięki swoim unikalnym właściwościom absorbują one wodę oraz tłuszcze i w połączeniu z wodą z łatwością zmywają zanieczyszczenia z twarzy maluszka. Ich prozdrowotne działanie zostało potwierdzone m.in. badaniami laboratoryjnymi SkinLab.

GLOV KIDS zaopiekuje się wrażliwą skórą dziecka najdelikatniej jak to możliwe. Rękawiczka jest w pełni ekologiczna i hipoalergiczna, dzięki czemu nie naraża na szkodliwe działanie składników chemicznych zawartych w płynach do oczyszczania czy mydłach. Wygodny rozmiar w kształcie dłoni oraz łatwość użycia sprawiają, ze GLOV KIDS sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale także w podróży, na spacerze czy w sali zabaw dla dzieci.

Cena: 24,90 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany