Rękawiczka do peelingu ust SCRUBEX GLOV

rękawiczka do peelingu ustRękawiczka do peelingu ust to super nowość na rynku. Wystarczy tylko woda, a rękawiczka skutecznie rozprawi się ze spierzchniętymi i popękanymi ustami. To pierwszy tego typu na świecie, produkt do peelingu ust – SCRUBEX!

Najnowszy, pionierski produkt GLOV został przebadany dermatologicznie, a jego badania wykazały, że usta po zastosowaniu SCRUBEX są jędrniejsze, gładsze i przygotowane do przyjęcia składników odżywczych zawartych w balsamach oraz pomadkach.

Rękawiczka do peelingu ust – jak ją stosować

Użycie Scrubexa jest banalnie proste. Rękawicę należy zmoczy i delikatnymi ruchami pociera usta używając przy tym takiej siły, jaką sami uznamy za bezpieczną i skuteczną dla naszych ust. Następnie należy uprać rękawicę i pozostawić do wyschnięcia, a usta posmarować ulubionym balsamem, który dodatkowo je nawilży i spotęguje efekt wygładzenia.

Rękawica nadaje się do wielokrotnego użytku i może posłuży nawet do kilku miesięcy. Gdy jednak uznamy ją już za niezdatną do pielęgnacji ust, bardzo dobrze sprawdzi się jako akcesorium używane przy wykonywaniu obowiązków domowych. Każdy znajdzie dla niej inne zastosowanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb, do czego gorąco zachęcamy.

Cena: 24,90 zł

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany