Regeneracja włosów po lecie – Linia IL SALONE MILANO

regeneracja włosówLato to dla naszych pasm wyzwanie. Nic więc dziwnego, że po powrocie z wakacji czeka nas regeneracja włosów. Z linia IL SALONE MILANO będzie łatwo.

Duża ekspozycja na słońce, słona, morska woda oraz wiatr sprawiają, że nasze włosy stają się łamliwe, matowe i bardzo osłabione. Z myślą o przywróceniu im kondycji, marka IL SALONE MILANO stworzyła linię profesjonalnych produktów do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki starannie skoncentrowanym formułom, włosy odzyskują zdrowy blask i sprężystość, stają się odżywione i nawilżone. Wszystko za sprawą wyselekcjonowanych składników aktywnych takich jak: proteiny mleka, proteiny pszenicy, wyciąg z bambusa i ceramidy.

Regeneracja włosów – kosmetyki z linii Il Salone Milano

Szampon glorious shampoo dzięki podwójnej dawce protein mleka dogłębnie regeneruje i wzmacnia włosy oraz doskonale je nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody. Działanie szamponu potęguje ekstrakt z bambusa, który z uwagi na dużą zawartość krzemionki, wzmacnia zniszczone i osłabione włosy oraz dodaje im elastyczności. Cena: 29,99 zł (500 ml)

Maska supreme mask dzięki zawartym w niej proteinom mleka oraz proteinom pszenicy doskonale poprawia kondycję oraz sprężystość włosa, jak również zapobiega uszkodzeniom oraz rozdwajaniu końcówek. Dodatkowo, ceramidy zawarte w masce nawilżają i zapobiegają nadmiernej utracie wody oraz nadają włosom piękny blask i objętość. Cena: 29,99 zł (250 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany