Pukka Night Time – herbata na sen

sen

Odpowiednio dobrana kompozycja ziół zawarta w herbacie Pukka Night Time ma działanie relaksujące oraz odprężające. Pomaga w zasypianiu i spokojnym śnie przez całą noc. Ukojenie przynosi dawka kwiatu owsa, uspokajającej lawendy i jedwabiście słodkiego kwiatu lipy.

Ziołowa herbata na sen

Herbata Pukka Night Time zawiera najwyższej jakości ekologiczne składniki. Dlatego jej smak jest tak wyjątkowy i niepowtarzalny. Dzięki ogromnej wiedzy Sebastiana Pole, wybitnego specjalisty ds. ziół oraz całego zespołu Pukka, który odpowiada za kontrolę jakości Pukka, możemy rozkoszować się tak niesamowitymi i pysznymi herbatami jak ta.

Składniki herbaty Pukka Night Time:

Waleriana – poleca się ją we wszystkich dolegliwościach związanych z napięciem i niepokojem. To silny środek uspokajający, rozluźniający napięte mięśnie, włączając w to serce. Waleriana sprzyja też niezakłóconemu i zdrowemu rytmowi snu.
• Ashwaganda – to podstawowe ajurwedyjskie zioło działające na system nerwowy, zapewnia odżywienie i siłę osłabionym, nadwyrężonym nerwom. Zmniejsza symptomy nadpobudliwości i niepokoju.

WIĘCEJ: 4 sposoby na bezsenność, które po prostu nie działają 

• Gotu Cola i Bhiringaraj – uspokoją rozedrgany i niespokojny umysł relaksując jednocześnie centralny układ nerwowy.
• Głóg – wzmacnia serce i pobudza go do prawidłowego funkcjonowania. Zmniejsza też związane ze stresem dolegliwości.
• Gałka Muszkatołowa – ma znakomite właściwości nasenne, oraz relaksujące układ nerwowy. Jest czasowym środkiem uspokajającym, zapobiegającym nocnym pobudkom.
• Fennel czyli koper włoski – ma niezwykłe właściwości aromatyczne pomagające uspokoić podrażniony żołądek i zaburzone trawienie.

Cena: 19,90 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany