Przebarwienia na twarzy – kosmetyki APIS

przebarwienia na twarzyPrzebarwienia na twarzy związane są z wiekiem, zmianami hormonalnymi czy zaburzeniami pigmentacyjnymi. Poradzą sobie z nimi nowe kosmetyki API. Jest linia DISCOLOURATION-STOP.

Plamy pojawiające się na cerze, zakłócające jej jednolity odcień mają różne przyczyny i to w zależności od nich należy dostosować metodę ich eliminacji. Jesienny czas to odpowiednia pora, aby rozpocząć kurację, która pomoże pozbyć się uciążliwych przebarwień oraz przywróci odpowiedni poziom nawilżenia.

Przebarwienia na twarzy – kluczem natura

Priorytetem dla firmy APIS w opracowaniu zestawu DISCOLOURATION-STOP było połączenie takich składników, które przywrócą równomierną karnację oraz będą bezpieczne w stosowaniu. W związku z tym produkty wchodzące w skład linii bogate są w naturalne ekstrakty oraz nie zawierają parafiny, silikonów, barwników i konserwantów.

Badania wykazały, że najlepsze wchłanianie przez skórę substancji odżywczych odbywa się nocą. Dlatego, laboratorium Apis opracowało unikalny kremem na noc, który redukuje widoczność plam pigmentacyjnych. Jego formuła z opatentowanym kompleksem Melovoid oraz Darkout wzbogacona jest m.in. o ekstrakt z grejpfruta i ogórka, olej kokosowy, algi, kwas hialuronowy oraz d-panthenol. Jego aksamitna i lekka konsystencja nie pozostawia na twarzy lepkiej, tłustej warstwy.

INNE: Przebarwienia – „pamiątka” z wakacji

Właściwe zestawienie naturalnych składników zapewnia cerze odżywienie oraz sprawia, że jest dogłębnie nawilżona oraz napięta. Działanie kremu wspierają pozostałe kosmetyki z gamy DISCOLOURATION-STOP – koncentrat, serum oraz dwa rodzaje masek.

Ceny:

Krem dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień: 60 zł (50 ml)

MASKA ALGOWA rozjaśniająca, redukująca przebarwienia: 60 zł (259 ml)

MASKA rozjaśniająca, redukująca przebarwienia: 50 zł (200 ml)

SERUM rozjaśniające, redukujące przebarwienia: 56 zł (100 ml)

KONCENTRAT rozjaśniający, redukujący przebarwienia: 53 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany