Prezenty od marki Czas na Herbatę

czas-na-herbate

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkim osobom poszukającym niebanalnych upominków, z pomocą przychodzi marka Czas na Herbatę. Przygotowała na tę okazję wyjątkową ofertę, pełną różnorodnych propozycji.

Upominek od serca

Nie zawsze jesteśmy pewni gustu drugiej osoby, a przecież zależy nam, aby była ona w pełni zadowolona z naszego wyboru. Jak poradzić sobie zatem z takim problemem? Wystarczy, że odwiedzimy jeden ze sklepów marki Czas na Herbatę, gdzie czekają na nas wyjątkowe propozycje prezentów. Z pewnością miłą niespodzianką, dla wszystkich najbliższych, będą świąteczne kompozycje herbaciane. Wśród nich warto wymienić m.in. opartą na czarnej herbacie OP „Magię Świąt” lub pełen owoców, cukrowych gwiazdek oraz zielonej herbaty Gunpowder „Zimowy Czar”.

INNE: Czekolada Toblerone – słodki dodatek do świątecznego prezentu

Wybraną kompozycję możemy zapakować w orginalą puszkę lub też dostarczyć ją w formie Herbacianej Kartki Świątecznej. Specjalny blankiet zawiera nie tylko kieszonkę na 30g suszu, ale także miejsce na wpisanie autorskich życzeń. Kartkę można nabyć w sklepach Czas na Herbatę, a następnie nadać pocztą zgodnie ze świąteczną tradycją. W salonach dostępne są również gotowe zestawy prezentowe, składające się z rozmaitych herbat, kaw oraz akcesoriów, cieszących „oko”, jak i podniebienie. Na miejscu możemy również stworzyć swój własny, unikatowy, świąteczny podarunek, który zostanie ozdobnie zapakowany w piękną całość.

Kompozycja „Zimowy Czar” marki Czas na Herbatę
Cena: 13,95 (50 g)

Kompozycja „Magia Świąt” marki Czas na Herbatę
Cena: 13,95zł (50 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany